Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

1., 4. un 5. maijā pilsētas autobuss kursēs pēc svētdienas grafika

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka pilsētas nozīmes sabiedriskais transports 1., 4. un 5. maijā kursēs pēc svētdienas grafika, bet 20. maijā, sestdienā, – pēc darbdienu kustības saraksta. Lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju apmeklēt svētku pasākumus, 4. maijā pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. maijs, Satversmes sapulces sasaukšanas diena, un 4. maijs, Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena, ir Latvijā ir noteikti kā svētki un brīvdiena. Savukārt 5. maija darba diena, kas šogad iekrīt piektdienā starp sestdienu, 6. maiju, un svētku dienu, 4. maiju, no valsts budžeta finansējamās valsts pārvaldes iestādēs, kurās noteikta piecu dienu darba nedēļa no pirmdienas līdz piektdienai, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem šogad tiek pārcelta uz sestdienu, 20. maiju. Līdz ar to šogad 5. maijs ir oficiāla brīvdiena. 

Jāpiebilst, ka 4. maijā Jelgavā norisināsies stafetes skrējiens “Brīvības stafetes”. Skrējiena norises laikā no pulksten 10.50 līdz 12 tiks slēgta satiksme Lielajā ielā no Pētera ielas līdz Uzvaras ielai. Līdz ar to norādītajā laika periodā tiks slēgtas atsevišķas autobusu pieturas un autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. Sīkāka informācija būs pieejama www.jap.lv un arī www.jelgava.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.