Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

19 kori Jelgavas pilī ielūdz uz “Dziesmu svētkiem Meteņos”

18. februārī pulksten 16 Jelgavas pils aulā jau piekto reizi izskanēs koru koncerts “Dziesmu svētki Meteņos”. Koncertā 19 kori kopā ar skatītājiem izdziedās latviešu skaistākās un populārākās dziesmas, kā arī ieskandinās Vispārējos XVII latviešu dziesmu un XVII deju svētkus. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Meteņi tradicionāli iezīmē pavasara sākumu un ideja par šādiem svētkiem Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (LBTU, iepriekš LLU) aizsākusies 2016. gadā. Pasākuma namatēvs un LBTU vīru kora “Ozols” diriģents Guntis Galiņš uzņems vīru, sieviešu un jauktos korus no Kurzemes, Zemgales, Augšzemes, Vidzemes un Rīgas.

Koncertā piedalīsies deviņi vīru kori – Nīcas vīru koris, Ventspils vīru koris, Brocēnu vīru koris, Cēsu vīru koris, Rīgas Latviešu biedrības vīru koris “Latvis”, Aizkraukles kultūras centra vīru koris “Staburags”, Valmieras Kultūras centra vīru koris “Imanta”, Prezidiju konventa vīru koris (PKVK) un LBTU vīru koris “Ozols”, kā arī seši sieviešu kori – Ulbrokas koris “Madara”, Talsu tautas nama koris “Vaiva”, Valmieras Kultūras centra sieviešu koris “Jumara”, Studenšu Prezidiju konventa koris, Brocēnu novada kultūras un izglītības centra sieviešu koris “Laiksne” un LBTU sieviešu koris “Liepa”.

Koncertā uzstāsies arī četri jauktie kori – Krustpils kultūras centra jauktais koris “Noskaņa”, jauktais koris “Tērvete”, Tukuma kultūras nama koris “Gavile” un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” jauktais koris “Tik un tā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja koncertā – par ziedojumiem. 

Foto: Jelgava.lv

Informācija: LBTU

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.