Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

3. martā Zemnieku saeimas kongresā diskutēs par “Zaļo kursu” un atklās kampaņu “Izglāb pļavu”

3. martā Jūrmalā, Bulduru tehnikumā notiks biedrības ‘’Zemnieku saeima’’ kongress, kurā organizācijas biedrus iepazīstināsim ar noslēgtajā gadā paveiktajiem darbiem, kā arī ar nākošā gada prioritātēm. Šogad būtiskākās diskusiju tēmas būs par “Zaļo kursu” un tuvāko nākotni lauksaimniecībā, kā arī notiks diskusija par Latvijas liellopiem un kampaņas “Izglāb pļavu” atklāšana, informē biedrības “Zemnieku saeima” (ZSA) sabiedrisko attiecību speciālists Sandis Liepa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kongresa pirmajā daļā „Zemnieku saeima” valde atskaitīsies par 2022.gadā paveikto un prezentēs 2023.gada darba programmu, kā arī kongresā notiks valdes un valdes priekšsēdētāja vēlēšanas. Kongresā klātesošos uzrunās Zemkopības ministrs Didzis Šmits.

Kongresa otrajā daļā Zemkopības ministrs Didzis Šmits, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks, Klimata un enerģētikas ministrijas parlamentārais sekretārs Kārlis Šadurskis un “Zemnieku saeimas” valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš diskusijā “Zaļais kurss – kurp tas mūs ved?” runās par lauksaimniecības tuvāko nākotni un “zaļajām” vēsmām no Eiropas puses.

Turpinājumā notiks diskusija “Liellopi Latvijas pļavās”, kurā “Baltic Studies Centre” vadošais pētnieks Miķelis Grīviņš, SIA “Mikaitas” saimniece Aija Šneidere, LDF Pļavas produkta zīmola vadītāja Inga Muižniece, ZSA lopkopības eksperts un “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” valdes priekšsēdētājs Raimonds Jakovickis spriedīs par Latvijas liellopu sektora ietekmi uz klimatu un vidi. Noslēgumā notiks atklāšana kampaņai “Izglāb pļavu”, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību Latvijas pļavu biodaudzveidības saglabāšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās ir obligāta līdz 2. martam, aizpildot elektronisko formu https://forms.gle/cm8gQ7w78K1zaAuT9

Jautājumu gadījumā interesentus aicina sazināties ar Zemnieku saeimas biroju, zvanot uz telefona numuru 67027044 vai rakstot uz ZSA biroja e-pastu: birojs@zemniekusaeima.lv

Zemnieku Saeimas kongress norisināsies Bulduru Tehnikumā, Viestura ielā 6, Jūrmalā no pulksten 10 līdz 15.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedru ierašanās un reģistrācija no pulksten 9.00.

Biedrība „Zemnieku saeima” ir lauksaimnieku organizācija Latvijā, kas dibināta 1999.gadā. Biedrības pamatdarbība ir biedru interešu pārstāvēšana, lauksaimniekiem labvēlīgas politikas veidošana, biedru informēšana un izglītošana. Mūsu biedri ir gandrīz 900 mazas un lielas saimniecības no visas Latvijas. Valdi veido 9 kongresā vēlēti zemnieki, kuri pārstāv visus reģionus un lauksaimniecības nozares. Biedri kopā apsaimnieko vairāk nekā 500 tūkstošus ha lauksaimniecībā izmantojamās zemes (augkopība 54%, piena lopkopība 38%, citas nozares 8%), un savās saimniecībās nodrošina darbu vairāk nekā 4000 darbiniekiem.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.