Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina “iekāpt bērnu vecāku kurpēs”

Sestdien, 5. novembrī, no pulksten 10 līdz 13 Jelgavas sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8 “Goda ģimeņu” informatīvā diena – iespēja nokārtot 3+ kartes un saņemt atbildes par jautājumiem, kuri ir svarīgi ģimenēm ar bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divas trešdaļas daudzbērnu ģimeņu dzīvo ne sev piederošā, bet gan īrētā vai tuvinieku dotā mājoklī, prognozē, ka turpmākos desmit gadus Latvijā bērni dzims mazāk un mazāk, tādēļ vēl jo vairāk katram bērnam no valsts un pašvaldības puses ir jābūt ļoti gaidītam” – šādas un citas visai satraucošas domas pagājušās nedēļas nogalē izskanēja Jelgavas daudzbērnu ģimeņu biedrības “Goda ģimenes” rīkotajā konferencē “Ceļā uz ģimenēm draudzīgu pilsētu”.

Darba pienākumi daudziem liedz iespēju piedalīties

Jelgavas daudzbērnu ģimeņu biedrības “Goda ģimenes” vadītāja Baiba Ozola atklāj, ka pirms pasākuma pašvaldībā izteikts nosacījums, ka konferencei jānotiek darba laikā. Lielākā daļa vecāku tajā laikā strādāja un tādēļ uz pasākumu netika. Taču ar ģimeņu lietām saistīto pašvaldības darbinieku un politiķu ieradās tiešām daudz – seši domes deputāti, tostarp visi trīs mēra vietnieki, Sociālo lietu pārvaldes un Izglītības pārvaldes vadība, gan arī tuvu valdībai stāvošais Imants Parādnieks.

Visu rakstu lasiet 3.novembra laikrakstā “Zemgales Ziņas”

Teksts un foto: Gaitis Grūtups

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.