Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina izteikt viedokli par Ozolnieku ezera apkārtnes attīstību

Jelgavas novada pašvaldībā norisinās plānošanas darbs, meklējot efektīvākos risinājumus brīvā laika pavadīšanai novada teritorijā. Viens no objektiem, ko plāno attīstīt, ir Ozolnieku ezers, tāpēc pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt savu viedokli, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība sagatavojusi ezera teritorijas zonējumu, uzskatot, ka katrā no šīm zonām ir iespējams ierīkot dažādas atpūtas vai brīvā laika pavadīšanas vietas.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus iesūtīt savas vēlmes un redzējumu par to, kam būtu piemērots katrs no kartē attēlotajiem segmentiem. Iespējams, lai kādā segmentā ir makšķerēšanas laipas, kaut kur var izveidot piknika vietas, bet varbūt tās ir liekas? Kaut kur var tapt bērnu rotaļlaukums vai papildu smilšu kastes, iespējams, ka nepieciešams dalīt teritoriju aktīvās atpūtas un klusajās zonās?

Pašvaldība aicina domāt plaši un ilgtermiņā, un ir pārliecināta, ka kopā var atrast labākos risinājumus Ozolnieku ezera teritorijas attīstībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savas idejas un ierosinājumus pašvaldība aicina sūtīt uz e- pasta adresi: attistiba@jelgavasnovads.lv vai iesniegt rakstiski Cenu un Ozolnieku pagasta apvienības pārvaldē (Stadiona iela 10, Ozolniekos). Novada pašvaldība tās apkopos, izvērtēs un, balstoties uz tām, lems par teritorijas tālāko attīstību. 

Idejas tiek gaidītas līdz 2023. gada 1.martam.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.