Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina piedalīties tūrisma akcijā “Zemgale aicina!”

Ar mērķi veicināt vietējo tūrismu Zemgales plānošanas reģions kopā ar Jelgavas un citām pašvaldībām aicina piedalīties tūrisma akcijā “Zemgale aicina!”. Akcija norisināsies līdz 2023. gada februārim, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizatori informē, ka akcijas “Zemgale aicina!” laikā paredzēti pieci tematiskie cikli – daba, aktīvā atpūta, gardēžiem domātais, svētki un vēsture, kā arī ziemas aktivitātes. Tūrisma akcija sākta ar došanos dabā.

Akcijas dalībnieku piedāvājums īsākām un garākām pastaigām, skaistu ainavu un dažādu interesantu dabas objektu apskatei ir plašs. Katrā Zemgales novadā un pilsētā atrodamas gan īpaši veidotas dabas takas, gan parki un dārzi, kur var smelties iedvesmu un idejas. Jelgavā interesenti aicināti pastaigai izvēlēties Pasta salu, tā ir labiekārtota daudzfunkcionāla atpūtas, kultūras un sabiedrisko aktivitāšu vieta, kas atrodas gandrīz pašā Jelgavas centrā un, kuru ieskauj divas upes Lielupe un Driksa.

Tāpat par pastaigas vietu var izvēlēties salu aiz Jelgavas pils, kur Lielupes palienes pļavās ganās vairāk nekā 80 savvaļas zirgi. Šīm pļavām piešķirts Eiropas nozīmes īpaši aizsargājamo dabas teritoriju statuss – Natura 2000, jo pļavās sastopama nozīmīga augu un putnu daudzveidība. Pils salā pieejams arī 19,2 metrus augsts koka skatu tornis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt teritorijā starp Sniega ielu, Vītolu ceļu, Būriņu ceļu un Miezītes ceļu izbūvētās 1,6 kilometri garas koka laipas pastaigām atklāj vēl vienu pilsētas dabas stūrīti – Svētes upes palienes pļavas.

Papildu informācija par tūrisma akcijas “Zemgale aicina!” aktivitātēm pieejama mājaslapās www.visit.jelgava.lv un www.zemgale.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.