Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikt brīvprātīgos godināšanai “Gada brīvprātīgais 2023”

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laika posmā no 2022. gada 22. novembra līdz 2023. gada 21. novembrim, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīvprātīgo godināšana ir iespēja pateikt paldies tiem Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām, kas savu laiku ziedo brīvprātīgajam darbam sabiedrības labā, veicinot iedzīvotāju un organizāciju interesi un iesaisti brīvprātīgajā darbā.

Jāpiebilst, ka Latvijā Brīvprātīgo godināšana notiks jau desmito reizi.

Izvirzīt pretendentus – brīvprātīgā darba veicējus vai organizētājus – var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāde. Pieteikuma anketas un godināšanas nolikums pieejams portālā www.brivpratigie.lv, kā arī ziņas pielikumā. Pieteikumi jāiesniedz līdz 21. novembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Godināšanu rīko Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Labklājības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Sabiedrības integrācijas fondu, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Jaunatnes padomi, Daugavpils pilsētas Jaunatnes lietu un sporta pārvaldi, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sabiedriskais centrs”, Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centru, Valmieras novada fondu.

NOLIKUMS

Pieteikums GADA BRĪVPRĀTĪGAIS

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikums GADA ORGANIZATORS

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.