Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina radoši līdzdarboties Jelgavas lielās egles iedegšanā

Jelgava aicina pilsētniekus kopā ar ģimenēm iesaistīties virtuālā egles iedegšanas pasākumā “Iededz Ziemassvētku egli!”

Jelgava aicina pilsētniekus kopā ar ģimenēm iesaistīties virtuālā egles iedegšanas pasākumā “Iededz Ziemassvētku egli!”.  Ikviens līdz 28. novembrim, liekot lietā izdomu, svētku gaidīšanas laiku var padarīt priecīgāku, veidojot radošus darbus, kuros atainota egle. Katrs iesūtītais zīmējums, fotogrāfija, novēlējums vai sveiciens svētkos virtuāli palīdzēs iedegties pilsētas galvenajai rotai – eglei Hercoga Jēkaba laukumā. Visi, kas būs atsaukušies aicinājumam, noslēgumā saņems īpašu apsveikumu, bet interesantāko darbu autori – pārsteiguma balvas, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šajos svētkos izrotātā Jelgavas lielā egle jelgavniekus un pilsētas visus priecēs no Pirmās adventes līdz janvāra vidum Hercoga Jēkaba laukumā.

Lai piedalītos svētku gaidīšanas akcijā, dalībniekiem jāuzzīmē vai no jebkādiem materiāliem jāizveido Ziemassvētku egle, tā jānofotografē un fotogrāfija kopā ar sveicienu vai novēlējumu gada nogales svētkos līdz 28. novembrim jānosūta uz e-pasta adresi egle@jelgava.lv. Sūtījumā obligāti ir jānorāda akcijas dalībnieka vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Radošākos autorus gaida pārsteiguma balvas.

Noslēgumā, kad pilsētas egle jau būs iemirdzējusies svētku rotā, visi akcijas dalībnieki, kuri iesūtījuši pašu veidotās egles, virtuāli saņems īpašu svētku sveicienu. Jelgavnieki aicināti būt radoši un dalīties svētku gaidīšanas priekā. 

Foto: no Jelgava.lv arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.