Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina sadzirdēt un saredzēt īsākās nakts burvību kopā ar “Vēja zirdziņu” Jelgavas pils saliņā

Jelgavas bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Vēja zirdziņš” šogad aizvada trīsdesmitās jubilejas deju sezonu. Šajā svētdienā, 19. jūnijā, pulksten 22 “Vēja zirdziņš” ielūdz uz 30 gadu svinību noslēdzošo deju piedzīvojumu – brīvdabas deju uzvedumu “saDZIRDĒT” Jelgavas pils saliņā, informē deju kolektīvs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noslēpumu un mistērijas caurvītais deju uzvedums vēstīs par laiku pirms dabas pilnbrieda, kad gaiss ir smaržu un mistiskas burvības pilns. Tas būs stāsts par kādu meitenei, kas sadzird un jūt vairāk kā citi, taču Vasaras saulgriežu laikā šīs spējas var piemist visiem, kas vēlas ieklausīties – kā runā koki, redzēt – kurp sniedzas to saknes, kādas kukaiņu maģistrāles atrodas zem zemes un, kas tur dzīvo. Viss kļūst dzīvs un vienots, tuvojas dabas un cilvēka tuvākais punkts.

Dažādu dzīvo radību lomās iejutīsies un horeogrāfiskās ainas izdejos ap 200 kolektīva septiņu dažādu vecuma grupu dejotāji. Noslēpumainajā notikumā skatītāji sastaps baltpūkas, puteksnīšus, zilspāres, tārpiņus okšķerīšus, raibvaboles un citas radības. Tos jaunās un daudzveidīgās oriģinālhoreogrāfijās vedīs “Vēja zirdziņa” mākslinieciskā vadītāja Alda Skrastiņa un repetitori Guna Trukšāne, Arvils Noviks. Kolektīva koncertmeistare Iveta Stivriņa. Par deju uzveduma mistisko gaisotni rūpēsies režisore Inga Cipe.

Ieeja – bez maksas. Taču skatītājiem jāņem vērā, ka konkrētas sēdvietas nav paredzētas, tādēļ aicinājums nodrošināties ar savu pledu vai piknika krēslu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tiks filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.