Aizvadīta pirmā kārta Jelgavas telpu futbola čempionātā

21. novembrī Zemgales Olimpiskajā centrā tika aizvadīta pirmā kārta Jelgavas telpu futbola čempionātā “Ziema 2021”, kurā spēles aizvadījušas visas sešas turnīra komandas.

Jelgavas čempionāts telpu futbolā aizsākas ar “LLU” un “JFC-87” komandu savstarpējo spēli. Abu komandu spēlētāji ir labi pazīstami jelgavniekiem, jo vasarā tie kopā spēlēja Rietumu līgas (3. līga) komandā JFC “Jelgava”, bet tagad cīnījās viens pret otru telpu futbolā.

Kā jau tika prognozēts spēle tika aizvadīta emocionālā gaisotnē, jo futbolisti viens otram gribēja izrādīt savas prasmes telpu futbolā. Tāpēc arī nav pārsteidzoši, ka spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 2:2. Pirmos vārtus šajā čempionātā guva bijušais FK “Jelgava” snaiperis Kārlis Kinderevičs.

FK “Ozolnieki” spēlē pret FK “Olaine” pirmie atklāja spēles rezultātu, bet olainieši atspēlējās un guva uzvaru ar rezultātu – 3:1.

Satraucošs spēles iznākums tika fiksēts arī cīņā starp FK “Ozolāne” un FK “Dobele/Allegro”. Tikai divas minūtes līdz spēles beigām Ozolnieku un Ānes iedzīvotāju apvienotā komanda “Ozolāne” guva pirmos vārtus. Futbolisti jau bija pārliecinājuši sevi par uzvaras neizbēgamību, bet šo ticību spēles pēdējā minūtē sagrāva FK “Dobele/Allegro” futbolists Daniels Ivanovs – 1:1.

Par Jelgavas telpu futbola čempionātā 1. kārtas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts FK “Olaine” futbolists Ruslans Medvedins, kurš pirmajā spēlē guva divus vārtus.

Jelgavas telpu futbola čempionāts “Ziema 2021” norisināsies piecās kārtās un jau 25. decembrī tiks noteikts tā uzvarētājs. Nākamā spēļu kārta tiks aizvadīta 28. novembrī. Vairāk par čempionātu var uzzināt futbola kluba JFC “Jelgava” mājas lapā.