Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Applūšanas dēļ Jelgavā satiksmei slēgts Miezītes ceļa posms

Kopš piektdienas satiksmei pilnībā slēgts Miezītes ceļa posms no Kūliņu ceļa līdz Sniega ielai.

Lai gan ūdens līmenis Svētes upē šorīt pazeminājies – pulksten 9 tas bija 1,46 metri –, joprojām ir applūduši posmi Bāra ceļā, Būriņu ceļā un Miezītes ceļā. Līdz ar to šobrīd ir apgrūtināta gājēju kustība Bāra ceļā pirms Bāra ceļa tilta, bet satiksmei kopš piektdienas slēgts Miezītes ceļa posms no Kūliņu ceļa līdz Sniega ielai. Iedzīvotāji aicināti izmantot citus ceļus, informē Jelgavas valstspilsētas Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šorīt apsekojot applūdušos posmus, konstatēts, ka vēl ir applūdis Miezītes ceļš pie koka pastaigu laipām, Bāra ceļš pie 10. nama un pirms Bāra ceļa tilta, kā arī Būriņu ceļš pie Vētras ielas. Šobrīd ir apgrūtināta gājēju pārvietošanās pirms Bāra ceļa tilta, jo uz brauktuves vietām ir 10 centimetrus dziļš ūdens, bet vietējie iedzīvotāji ar transportlīdzekļiem turpina pārvietoties.

Jau ziņots, ka kopš piektdienas satiksmei pilnībā slēgts Miezītes ceļa posms no Kūliņu ceļa līdz Sniega ielai.

Pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” speciālisti turpina sekot līdzi ūdens līmeņa izmaiņām upēs Jelgavas valstspilsētas teritorijā, apsekot upju piegulošās teritorijas – palienes –, lai operatīvi varētu lemt par turpmāko rīcību.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.