Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ar darbiem 2. līnijā sākas ielu posmu pārbūve ap perspektīvo bērnudārzu Nameja ielā

Šonedēļ ap plānoto bērnudārzu Nameja ielā 30 sākušies infrastruktūras sakārtošanas darbi, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbi sākti 2. līnijā posmā no 2. līnijas 8A līdz Dobeles šosejai, kur uzstādītas pagaidu ceļa zīmes, lai turpinātu ar seguma demontāžu, koku un krūmu zāģēšanu un inženierkomunkāciju izbūvi. Šobrīd slēgta satiksme 2. līnijas posmā no Dobeles šosejas līdz Ganību ielai un piekļuve nodrošināta vien īpašumiem.

Plānots pārbūvēt arī 3. līniju posmā no Dobeles šosejas līdz 3. līnijai 20A, Nameja ielas posmu no 2. līnijas līdz 3. līnijai un izbūvēt ielas posmu starp 2. un 3. līniju.

Būvdarbus iepirkuma rezultātā veic SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE””, būvuzraudzību nodrošina SIA “Jurēvičs un partneri”, autoruzraudzību – SIA “3C”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visu kārtu darbi tiks uzsākti šogad un notiks paralēli. Tie sākas ar 2. līnijas pārbūvi, kur tiks ieklāts asfaltbetona segums, izbūvēta ietve, paredzot bruģakmens seguma apvienoto gājēju un velosipēdu ceļu, apgaismojums, ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli, pārbūvēta lietus kanalizācijas sistēma, kā arī izbūvēta sakaru kanalizācija un videonovērošana.

Savukārt ziemas periodā pārbūves darbi sāksies 2. līnijas un 3. līnijas posmā no Nameja ielas līdz perspektīvajai ielai un perspektīvās ielas izbūve posmā no 2. līnijas līdz 3. līnijai, ieklājot asfaltbetona brauktuves segumu un izbūvējot stāvlaukumu pie plānotās pirmsskolas izglītības iestādes, ietves izbūve, paredzot bruģakmens seguma apvienoto gājēju un velosipēdu ceļu, apgaismojuma pārbūve, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve un lietus kanalizācijas sistēmas pārbūve, kā arī sakaru kanalizācijas un videonovērošanas izbūve.

Kopējās plānotās izmaksas ir 6 392 148,47 eiro, no tiem 5 433 326 eiro aizņēmuma līdzekļi un 958 822,47 eiro pašvaldības budžeta līdzekļi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visas ielas paredzēts pārbūvēt līdz 2025. gada rudenim.

Ar projekta “2., 3. līnijas un Nameja ielas posma pārbūve, Jelgavā” ģenerālplānu var iepazīties ŠEIT.

Foto: “Pilsētsaimniecība” un jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.