Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ar digitālā stenda starpniecību Jelgavas iedzīvotājus informē par ēku atjaunošanu

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Pilsētas bibliotēkā Akadēmijas ielā 26 izvietots informatīvās kampaņas “Gribu dzīvot efektīvi!” digitālais stends, kurā iedzīvotājiem iegūstama informācija par to, kāpēc nepieciešams renovēt daudzdzīvokļu ēkas, kā paaugstināt to energoefektivitāti, kā arī par pieejamo līdzfinansējumu.

Digitālajā stendā var uzzināt par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu un siltināšanu, kā arī soļi par to, kas jādara, lai veiktu renovāciju. Tāpat iedzīvotājiem pieejama informācija, kāpēc nepieciešams atjaunot ēkas, iekļaujot interesantus faktus par veiksmīgi realizētajiem projekti, kā arī informāciju par finansēšanas modeļiem, tostarp valsts un Eiropas Savienības atbalsta iespējām.

Informatīvais stends Jelgavas Pilsētas bibliotēkā apskatei un lietošanai būs pieejams līdz 2. martam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informatīvā kampaņa “Gribu dzīvot efektīvi!” tiek realizēta ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu. Kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni, skaidrojot ēku atjaunošanas efektivitāti un nepieciešamību, kā arī ēku energoefektivitātes jautājumu risināšanu, atbilstoši valsts piedāvāto līdzfinansējumu iespējām.

Kampaņa “Gribu dzīvot efektīvi!” tiek īstenota no Valsts reģionālās attīstības aģentūras budžeta apakšprogrammas “Vides aizsardzības projekti” dotācijām.

Foto: Jelgavas Pilsētas bibliotēka

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija: biedrība “Taureņa efekts”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.