Ar pārliecinošu uzvaru “Zemgale/LLU” atzīmē atgriešanos Latvijas čempionātā (FOTO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” atgriezās “Optibet” hokeja līgā ar pārliecinošu uzvaru pār “DLSS/Dinaburga” ar rezultātu 9:0 (2:0; 1:0; 6:0). Spēle tika aizvadīta ar junioru sastāvu, kurā ar diviem gūtiem vārtiem atzīmējās Denis Vilmans un Roberts Baranovskis.

Ne jau pirmo reizi spēlei Latvijas čempionātā galvenais treneris Artis Ābols izvēlējās komandas otro sastāvu, kurš ikdienā spēlē “Zemgale Juniors”. Izvēle izdarīta, lai dotu atpūtu pamatsastāvam pēc intensīvā spēļu grafika, kā arī lai dotu iespēju jauniem hokejistiem vairot savu pieredzi.

Spēlētāju rindas papildināja uzbrucēji Kristers Brauns un Roberts Baranovskis, kuri atgriezās pēc garākas pauzes. Spēlē debitēja arī ukraiņu septiņpadsmit gadus jaunais aizsargs Oleksandrs Kurzenkovs.

Pirmās trešdaļas sākumā abu komandu spēlētāji pārbaudīja viens otra spējas, veidojot taktiskus uzbrukumus. Pirmā nogriežņa pusē “Zemgale/LLU” hokejisti ieguva pārliecību un sāka kontrolēt notikumus uz laukuma, kā rezultātā spēles rezultātu atklāja Jānis Ķergalvis, bet trīs minūtes vēlāk Rinalds Vutkevičs to dubultoja – 2:0.

Trešajā trešdaļā “DLSS/Dinaburga” hokejisti pavisam zaudēja iespēju tikt pie ripas un sāka bieži pārkāpt noteikumus. Jelgavnieki gan no četriem vairākumiem izmantoja tikai vienu, un tajā vārtus guva Roberts Baranovskis – 3:0.

Trešajā trešdaļā viesi pavisam zaudēja spēkus un “Zemgale/LLU” spēlētāji sāka uzbrukt bez apstājas un darīja to ar pozitīvu iznākumu. Vārtus šajā trešdaļā guva Reinards Dāvis Pētersons, Roberts Baranovskis, Mārtiņš Krišs Krūklītis, Artūrs Krišs Avotiņš. Deniss Vilmans guva veselus divus vārtus – vienus vairākumā, bet pašas spēles beigās izpildot soda metienu.

Trešdien komanda Jelgavas ledus hallē aizvadīs nākamo spēli, uzņemot viesus no Lietuvas – “7BET-Hockey Punks”. Galveno intrigu šajā spēlē sastādīs komandas sastāvs, kuru izvēlēsies treneri.

“Zemgale/LLU” – “DLSS/Dinaburga” – 9:0 (2:0; 1:0; 6:0)

Vārtu guvēji: 10:39 Jānis Ķergalvis (Krūklītis, Pētersons); 13:25 Rinalds Vutkevičs (Vītoliņš); 26:31 Roberts Baranovskis (Bīriņš, Brauns) – vairākums; 42:16 Reinards Dāvis Pētersons (Baranovskis) – vairākums; 44:00 Deniss Vilmans (Bīriņš, Seilis) – vairākums; 49:10 Roberts Baranovskis (Vilmans, Brauns); 52:00 Mārtiņš Krišs Krūklītis (Pētersons, Vītols); 53:17 Artūrs Krišs Avotiņš; 58:58 Deniss Vilmans – soda metiens.

“Zemgale/LLU”: Vārtsargi: Deivs Deivids Rolovs (vārtos), Lukas Bukatovs; Aizsargi: Oleksandr Kurzenkov, Mārtiņš Vītols, Vitālijs Čerkass, Patriks Seilis, Mārtiņš Krišs Krūklītis, Jānis Ķergalvis; Uzbrucēji: Ernests Šteinbergs, Kaspars Mendziņš, Deniss Vilmans, Kristers Vītoliņš, Artūrs Krišs Avotiņš, Roberts Vītols, Rinalds Vutkevičs, Roberts Baranovskis, Daniels Bunkus, Uldis Pūpols, Marīss Bīriņš, Ernests Bērziņš, Reinards Dāvis Pētersons, Kristers Brauns; Galvenais treneris uz soliņa: Igors Ļebedevs.

“DLSS/Dinaburga”: Vārtsargi: Michal Knopp (līdz 49:10), Maksims Jevsejevs (no 49:10); Aizsargi: Daniils Andrejevs, Edgars Barkovskis, Lukaš Polačik, Markuss Mainulis, Cyrenne Alexandre Lucien Guy, Aigars Vilmanis; Uzbrucēji: Vadims Vabiščevičs, Renāts Vabiščevičs, Maksims Galilejevs, Stefans Dobrovoļskis, Mareks Podjava, Artūrs Užulis, Jayvon Lamarche, Edvīns Bērziņš, Haims Joffe; Galvenais treneris: Jurijs Agureikins.

Galvenie tiesneši: Andrejs Jakovļevs, Elvijs Trankalis.