Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+1° C, vējš 0.45 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Saulcerītei vārdu izlozēja

Pagājušajā sestdienā vārda svētkus svinēja Tomi, Tomasi un latviska vārda īpašnieces Saulcerītes.

Pagājušajā sestdienā vārda svētkus svinēja Tomi, Tomasi un latviska vārda īpašnieces Saulcerītes.
Saulcerīte Šišlo savu vārdu ieguvusi lozējot. Kaut arī vārds skan gana mīlīgi, mamma viņu mēdzot saukt arī par Saulīti.
Vārdadienu Saulcerīte parasti svin mājās, kaut arī skolā visi dzied apsveikuma dziesmiņu un gaviļnieks tiek uzurrāts. Dāvanas vērtība Saulcerītei nav būtiska, svarīga pati apdāvināšana un dāvinātājs. Tāpēc ļoti mīļš ciemiņš gaviļniecei būs krustmāmiņa. Viņa jūsmo par kārtīgu un sniegainu ziemu vai arī īstu vasaru.
Gaviļniece mācās Jelgavas 1. ģimnāzijā, bet brīvajā laikā nu jau otro gadu dzied bērnu un jauniešu centra «Junda» ansamblī «Lai skan!». Mājās viņa mīļuprāt mācās dejas soļus, bet īpaši meitenei patīk modelēt tērpus.
Bērnību gaviļniece pavadījusi laukos, bet tagad uz turieni aizbrauc paciemoties pie brālēna Haralda, ar kuru viņa satiek lieliski.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.