Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+1° C, vējš 2.87 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Uzņem ciemiņus no Pērnavas

«Vēlamies uzturēt pirms 40 gadiem dibinātās abu pilsētu draudzīgās attiecības,» «Ziņām» vakar apliecināja Pērnavas delegācijas vadītājs, Igaunijas parlamenta deputāts un Pērnavas domes sapulces priekšsēdētājs Vaino Linde.

«Vēlamies uzturēt pirms 40 gadiem dibinātās abu pilsētu draudzīgās attiecības,» «Ziņām» vakar apliecināja Pērnavas delegācijas vadītājs, Igaunijas parlamenta deputāts un Pērnavas domes sapulces priekšsēdētājs Vaino Linde.
Pērnava ir Hanzas pilsēta, un uz Hanzas dienām Rīgā ieradusies ar 35 cilvēku delegāciju. Galvaspilsētā ir izvietojies pērnaviešu suvenīru kiosks, savu māku un tradīcijas demonstrē dziedātāji un dejotāji. Bet vairāki pilsētas deputātu komiteju vadītāji, ja reiz ieradušies Latvijā, vēlējās piektdien apmeklēt sadraudzības pilsētu Jelgavu.
Viesus uzņēma Jelgavas deputāti, pilsētas mērs Andris Rāviņš, izpilddirektors Gunārs Kurlovičs. Ciemiņiem izrādīja pilsētu, Jelgavas pili un muzeju, bet sarunas risinājās par to, kā pašvaldībām risināt saimnieciskus jautājumus. «Atklājām, ka mums ir daudz līdzīgu problēmu,» «Ziņām» sacīja Vaino Linde.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.