Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+0° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Zagļa dēļ noplūst dīzeļdegviela

Nelegāli pieslēdzoties naftas vadam Polocka – Ventspils, noplūda aptuveni četras piecas tonnas dīzeļdegvielas, informē Jelgavas reģionālās Vides pārvaldes vecākais inspektors Viesturs Valters.

Nelegāli pieslēdzoties naftas vadam Polocka – Ventspils, noplūda aptuveni četras piecas tonnas dīzeļdegvielas, informē Jelgavas reģionālās Vides pārvaldes vecākais inspektors Viesturs Valters.
Vakar ap septiņiem rītā tika saņemts anonīms zvans, ka Vircavas pagastā notikusi naftas produktu noplūde. Tūdaļ arī noskaidrojās, ka šajā naktī notikusi nelegāla pieslēgšanas naftas vadam Polocka – Ventspils. Šajā reizē zaglis bijis ļoti neprasmīgs un zādzībai no naftas vada izmantojis visparastāko gumijas cauruli, kas, nespēdama izturēt spiedienu, sprāgusi.
Lai arī nav veikti precīzi mērījumi, kopumā šīs zādzības dēļ noplūdušas četras piecas tonnas dīzļdegvielas. Viesturs Valters informē, ka neveiksmīgā zādzība neradīs nopietnas sekas, jo šķidrums izplūdis, lai arī diezgan garā, tomēr šaurā un mālainā joslā. Arī augsne pagaidām vēl ir pietiekami sasalusi, lai degviela, tajā nespētu ātri iesūkties un nokļūt līdz upei.
Jelgavas Kriminālpolicijas priekšniece Zenta Tretjaka informē, ka pagaidām policijai vēl nav izdevies aizturēt aizdomās turamo personu.
Notiek izmeklēšana.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.