Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+0° C, vējš 2.76 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Zanderu kapos – akmeņu bums

Esmu sašutusi par «akmeņu bumu» pie Zanderu kapu kapličas. Nemākulīgi un nekārtīgi sakrauti akmeņi – gan apļveidīgi, gan kaudzēs.

Esmu sašutusi par «akmeņu bumu» pie Zanderu kapu kapličas. Nemākulīgi un nekārtīgi sakrauti akmeņi – gan apļveidīgi, gan kaudzēs. Bija kaut kas arī stādīts kā pagadās.
Mani interesē, vai Jelgavā ir ainavu arhitekts. Domāju, tur viņam būtu daudz kas darāms. Agrāk gar kapiem un kapliču bija laukums, kur cilvēki satikās, pastaigājās, parunājās. Kad ir apsnidzis, tur tagad kaklu var nolauzt.
Drīz būs svecīšu vakars, cilvēki pulcēsies pie kapiem, pie kapličas. Tādēļ lūgums tiem, kas nogādāja akmeņus turp, šos krāvumus aizvākt un laukumiņu sakopt.
Ar sveicienu, pensionāre Emīlija

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.