Auces novada Vitiņu pagastā nodeg mājas otrais stāvs

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 14.septembra pulksten 6.30 līdz 15.septembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, no tiem divus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, informē VUGD.

Vakar no rīta ugunsdzēsēji glābēji Dobeles novada Krimūnu pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma sakārtoja ceļa braucamo daļu. Izlijušie šķidrumi tika savākti ar absorbenta palīdzību.

Šonakt pulksten 03.22 Dobeles un Auces ugunsdzēsēji glābēji devās uz Auces novada Vītiņu pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu koka mājai pilnā platībā deg otrais stāvs 140 kvadrātmetru platībā un daļēji iebrucis starpstāvu pārsegums. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies trīs cilvēki. Pulksten 04.59 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ierobežot liesmu izplatīšanos, bet konstrukciju jaukšanas un dzēšanas darbi vēl turpinās. 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Asā hronika