Braukšanas mācību laikā vīrietis Jelgavā izraisa avāriju ar cietušo 5

Otrdien kāds vīrietis Jelgavā braukšanas mācību laikā izraisījis negadījumu ar cietušo, informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Sākotnējā informācija liecina, ka Traktoristu un Ganību ielas krustojumā Jelgavā individuālās mācību braukšanas laikā vīrietis nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošajai automašīnai "Opel Astra", kas pēc sadursmes iebrauca grāvī.

Negadījumā traumas guva "Opel Astra" pasažieris, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Savukārt Tērvetes ielā Jelgavā sieviete, braucot ar motociklu "Suzuki GSF 1200S", nokrita un guva traumas. Pēc negadījuma sieviete devās uz ārstniecības iestādi. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Foto: latsign.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Resnais

Traktoristu iela ar Ganību ielu nekrustojas.. Policija ir rūpīgi sastādījusi protokolu, vai žurnālisti tikpat rūpīgi strādā. Instruktors atkal gulēja!

pirms mēneša, 2020.09.23 19:21

Vernons

Šis bija privāta rakstura apmācāmais! Veiksme mūs pametusi!

pirms mēneša, 2020.09.23 21:18

Gājejs

Tie instruktori jau neko neredz,guļ atgāzušies krēslos.Kāmēr tie apmācāmie braukā pie sarkanajiem brauc virsū bērniem uz gājēju pārejām sviests !!!!

pirms mēneša, 2020.09.23 23:48

mācībnieks

Instruktors atgāzies krēslā, lai "mācībniekam" būtu pārskatāma ielas labā puse, ne jau tāpēc, lai izgulētos.

pirms mēneša, 2020.09.25 12:44

Ssss

Kur skatās instruktori? Jau kurā avārija,ar mācību auto, Jelgavā, īsā laika posmā.

pirms mēneša, 2020.09.24 14:01

Asā hronika