Brīvdienās dega mājas, piededzis ēdiens un automašīnas

Pirmdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz Gaismas ielu Dobelē, kur dega saimniecības ēka 2 m2 platībā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). 

Svētdien pulksten 16.56 Jelgavas un Iecavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Ozolnieku novada Salgales pagastu, kur vienstāva dzīvojamās mājas virtuvē dega sadzīves mantas 30 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas paši saviem spēkiem evakuējās divi cilvēki.

Sestdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz Kr. Valdemāra ielu Dobelē, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens. Piektdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz Muldavas ielu Dobelē, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas dzīvokļa virtuvē uz plīts bija piededzis ēdiens. Mājokļa iemītnieks bija aizmidzis un nepamanīja ugunsgrēka izcelšanos. 

Naktī no ceturtdienas uz piektdienu plkst. 03.08 VUGD saņēma informāciju, ka Liepājas šosejā Dobelē deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamai mājai deg starpstāvu pārsegums 15 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies trīs cilvēki. Darbs notikuma vietā noslēdzās pulksten 05.12.

Ceturtdien Dobeles novada Bikstu pagastā atklātā teritorijā dega četras vieglās automašīnas kopumā 15 m2 platībā.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Asā hronika