Dega siltumnīca un automašīnas

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 5.oktobra pulksten 6.30 līdz 6.oktobra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums, informē VUGD.

Pulksten 12.30 Jelgavas un Kalnciema ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jelgavas novada Līvbērzi, kur dega siltumnīca 70 m2 un tajā esošās sadzīves mantas 10 m2 platībā.

Vakarā Jelgavas novada Sesavas pagastā dega vieglā automašīna 2 m2 platībā. Ugunsgrēks ar dārza šļūtenes palīdzību tika nodzēsts jau pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. Savukārt, ap pusnakti vieglā automašīna dega Jelgavas novada Platones pagastā. Degšanas platība bija 6 m2.

Pulksten 17.11 VUGD saņēma informāciju, ka Salas novada Salas pagastā purvā ir apmaldījušies divi cilvēki. Ieslēdzot autocisternas skaņas signālu un sarunājoties ar viņiem pa mobilo telefonu, cilvēkiem tika norādīta izeja no purva.

VUGD atgādina: ja plānojat doties uz mežu vai purvu, parūpējieties par drošību! Ņemiet līdz uzlādētu mobilo tālruni un, ja iespējams, neejiet uz mežu vai purvu vienatnē. Lai izvairītos no apmaldīšanās, centieties iegaumēt vietu, kur esat iegājuši mežā un kur esat pārvietojušies!

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Asā hronika