Dobelē velosipēdists ietriecas traktora piekabē un iet bojā 5

Vakar Latvijā reģistrēti 135 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 18 cilvēki, informēja Valsts policija.

Avārija ar bojāgājušo notikusi Zemgalē, kur gājis bojā kāds velosipēdists.

Kā informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa, vakar ap pulksten 20 Dobelē, Brīvības ielā, vīrietis vadīja traktoru "John Deere" sakabē ar piekabi un krustojumā veica pagriezienu pa kreisi, kad pagaidām nenoskaidrots velosipēda vadītājs, vadot velosipēdu, ietriecās braucošā traktora piekabē.

Negadījuma vietā no gūtajām traumām velosipēda vadītājs gāja bojā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 21.nodaļas par noziedzīgu nodarījumu pret satiksmes drošību un notiek izmeklēšana precīzu notikušā apstākļu noskaidrošanai, sacīja Kalniņa.

Ceturtdien deviņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pieci - Kurzemē, divi - Latgalē, bet pa vienam - Vidzemē un Zemgalē. Viens no cietušajiem bija gājējs, bet četri - velosipēdisti, puse no kuriem iekļuva negadījumos galvaspilsētā.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 5

podkāsts

traktorists veicot kreiso pagriezienu nepalaida garām divriteņa vadītāju , vēl ar piekabi .

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.24 15:20

Tas pats Jānis

...jo uz ļisapezdistiem neattiecas CSN punkts, kas neļauj apdzīt transportlīdzekli, kas veic kreiso pagriezienu ar ieslēgtu virzienrādītāju, pa kreiso malu. Vienas tautas sakāmvārds ir - kupraino tikai kaps iztaisnos. Un pat ja zinātne jau spēj kupri iztaisnot, iemācīt vellapēdistiem noteikumus tā ir bezspēcīga.

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.24 19:02

es pats

Klāt nebiju,bet pēc rakstītā tikpat labi var ietriekties piekabes aizmugurē tai pašā virzienā braucošais. Ja nu tomēr sanāk,ka nepalaida - traktors ar piekabi nav formula un manevrs aizņem gana laika ,gan jau minējs bija pietiekoši tālu. Velosipēdists vispār uz ceļu skatās?

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.25 20:11

!

Traktorists kaltē sausiņus! Veicot kreiso pagriezienu ir jālaiž pretimbraucošais un nav svarīgi vai pretī brauc ar velosipēdu, mašīnu vai ar pajūgu!

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.25 12:57

Asā hronika