Izbeidz kriminālprocesu pret bijušo SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" valdes locekli Juri Vidži 13

Nodokļu un muitas lietu prokuratūra informējusi Jelgavas pašvaldību, ka ir izbeigts kriminālprocess pret bijušo SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" valdes locekli Juri Vidži, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē. Tāpat atcelts viņam piemērotais papildu drošības līdzeklis – aizliegums ieņemt SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" valdes locekļa amatu.

Jau ziņots, ka maija beigās Valsts policija veica procesuālas darbības SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" un tās valdes loceklim J.Vidžim noteica aizliegumu pildīt valdes locekļa amatu. Jelgavas pašvaldība normatīvo aktu noteiktajā kārtībā sasauca kapitālsabiedrības dalībnieku sapulci un lēma par jauna valdes locekļa iecelšanu. 2. jūnijā par SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" valdes locekli apstiprināts Signis Rīns, kurš turpina pildīt amata pienākumus.

 

 

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Forši

Prieks par godīgiem cilvēkiem. Taisnība uzvarēja. Zīverte arī nesēž.

pirms mēneša, 2021.10.19 11:13

kur ir taisnība ???

advokāts Rečs gan jau atkal "pacenties"...tas ir viens konkrēts rafinēts nel..

pirms mēneša, 2021.10.20 21:31

Ija

Mīnusotāji! Vai ironiju nesaskatiet?

pirms mēneša, 2021.10.20 22:27

Tironis

Vai Vidžis nav tas cilvēks, kurš nezin, cik karstām ūdenim jātek no krāna un nejūtas vainīgs, ja kādam ir jāmaksā par karsto ūdeni, pat tad, ja tas ir remdens?

pirms mēneša, 2021.10.19 13:18

Skaidrīte

Valsts policijā bija uzsākts kriminālprocess par sagatavošanos nelikumīgai tabakas izstrādājumu ražotnes izveidošanai, kurā viens no 13 aizdomās turētajiem ir ilggadīgais pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) valdes loceklis Juris Vidžis.
zz.lv jau rakstīja, ka pēc Valsts policijas pieprasījuma, maijā J.Vidžis tika atbrīvots no valdes locekļa amata. Taču viņš turpina darbu JNĪP kā projektu vadītājs. “Tikai tiesa var noteikt, kurš vainīgs un kurš nē,” pamatojot J.Vidža palikšanu darbā JNĪP”, teic jaunais uzņēmuma vadītājs Signis Rīns.
Stājoties amatā, viņš gan ir atbrīvojis no darba JNĪP būvinženieri Lauri Vidži, J.Vidža dēlu, kurš minētajā kriminālprocesā arī ir aizdomās turētais un kuram, pēc S.Rīna teiktā, nav bijuši skaidri saprotami amata pienākumi.

pirms mēneša, 2021.10.19 15:20

no laukiem

Paldies, Skaidrītei.

pirms mēneša, 2021.10.20 10:31

maijā noteica aizliegumu

un oktobrī kriminālprocess jau izbeigts. Ātrākā lietas izskatīšana tiesu sistēmā Latvijā. Vēl morālā kompensācija un atpakaļ krēslā.

pirms mēneša, 2021.10.20 13:14

Ar biezu naudas maku un glumu ādu var visu nokārtot bez problēmām.

pirms mēneša, 2021.10.21 10:08

Netīras spēles

Ar tādu troksni bija kratīšana, atstādināšana no amata, jauns vadītājs ar "pieredzi", Vidža advokāts klusē kā zivs un nesaka nevienu vārdu presei, un te tā uzreiz bāc- balts, pūkains un pilnīgi nevainīgs!!! Interesanti, vai kāds izņemot viņu pašu, viņa brālēnu domē un advokātu- kāds vispār tic, ka tādā darbā var strādāt godīgi un nekas tāds pat šaubīgs nenotiek?

pirms mēneša, 2021.10.21 11:16

šitas raksts

jau droši, ka stāvēs avīzes slejās ilgāku laiku, jo ir tak pierādīts ,,cienījama" cilvēka ātras tiesu sistēmas attaisnojums, ka apsūdzot Jurīti ir smagi kļūdījušies.

pirms mēneša, 2021.10.21 12:57

Jelgava

Lauris vidzus ,stradaja ibzeneris kuram nebija skaidrs ko viñš tur dara. Tas ir ņirgašana par Jelgavniekiem

pirms mēneša, 2021.10.25 19:01

Asā hronika