Jelgavā dārza mājiņas ugunsgrēkā viens bojāgājušais 2

Jelgavā vakar dārza mājiņas ugunsgrēkā gājis bojā viens cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Dārza mājiņa degusi 25 kvadrātmetru platībā un ugunsgrēka iemeslus skaidros policija.

Tāpat vakar saņemts izsaukums Durbes novadā, kur daudzdzīvokļu mājā dega dīvāns. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš nodots mediķiem.

Aizvadītajā naktī saņemts izsaukums arī Valkā, kur piecstāvu mājā dzīvoklī dega dīvāns un sadzīves mantas astoņu kvadrātmetru platībā. No piedūmotās ēkas izglābti trīs cilvēki, kuri bija arī cietuši un nodoti mediķiem. Divus cilvēkus palīdzēja izglābt iedzīvotāji. 

Piektdienas vakarā saņemts izsaukums uz Salacgrīvu, kur dega šķelda 200 kvadrātmetru platībā. Pusnaktī ugunsgrēks lokalizēts, bet tā dzēšanas darbu joprojām turpinās.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis 185 izsaukumus. 26 izsaukumi bija uz ugunsgrēkiem, 148 uz glābšanas darbiem, no kuriem lielākā daļa bija uz vēja postījumu novēršanu.

11 izsaukumi bija maldinājumi.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 2

elza

Gribētos vairāk un precīzāk ziņas par krimināliem notikumiem Jelgavā un novadā.

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.19 12:29

Resnais

Jūs ko? Nodokļu maksātāji nedrīkst zināt, par kriminogēno situāciju! Pilsētā izaugsmei viss ir kārtībā. Policijā jau tā ir maz, kas strādā, knapi tiek galā.

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.21 00:47

Asā hronika