Lietā par mājās dzimušā mazmazbērna nolaupīšanu un noslepkavošanu atkal aicinās papildu lieciniekus 3

Zemgales rajona tiesa, turpinot tiesāt sievieti, kura apsūdzēta mājās dzimušā mazmazbērna nolaupīšanā un noslepkavošanā, uz nākamo sēdi atkal aicinās papildu lieciniekus, informēja tiesā.

Tiesas priekšsēdētājas palīdze Sanita Grinšpone skaidroja, ka šodien krimināllietas izskatīšana atlikta papildu liecinieku uzaicināšanai. Arī iepriekš lietas iztiesāšana atlikta šī iemesla dēļ.

Nākamā tiesas sēde nozīmēta uz 27.aprīļa pulksten 10.

Lietu skata tiesnesis Andris Škutāns. Pirmajā sēdē pieņemts lēmums krimināllietas iztiesāšanu turpināt slēgtās sēdēs.

Tiesa arī skatīja jautājumu par noteiktā drošības līdzekļa turpmāko piemērošanu un lēma turpināt sievietei piemērot esošo drošības līdzekli - apcietinājumu.

Saskaņā ar apsūdzību, 2019.gada 4.aprīļa naktī Jelgavas novadā kāda sieviete, kurai bija medicīniskā izglītība, savās mājās mazmeitai pieņēma dzemdības.

Viņa neizsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību un tikko dzimušo bērniņu aiz dusmām nolaupīja mazmeitai un aiznesa prom no mājas.

Pēc tam apsūdzētā nenoskaidrotos apstākļos zīdaini noslepkavoja.

Sieviete apsūdzēta pēc diviem Krimināllikuma pantiem - par personas nolaupīšanu, kā arī slepkavību pastiprinošos apstākļos, ja noslepkavota persona, vainīgajam apzinoties, ka tā ir bezpalīdzības stāvoklī un ja pēc slepkavības izdarīta līķa apgānīšana.

Ja tiesa sievieti atzīs par vainīgu, viņai draud mūža ieslodzījums.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 3

AA

Vienalga kādas dusmas būtu nav tiesības nogalināt tikko dzimušu bērniņu....

pirms mēneša, 2021.04.15 08:31

Hmm

Vispār interesanti, šeit mūža ieslodzījums, bet kad veic abortu, jo bērniņš nebija ieplānots, tad vēl galviņu pēc tam noglauda...

pirms 30 dienām, 2021.04.18 15:02

Asā hronika