Palīdz ceļu satiksmes negadījumā cietušajiem (papildināta) 4

Vakar pulksten 17.32 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Tukuma novadā uz autoceļa Ventspils – Rīga ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji no divām automašīnām ar hidraulisko instrumentu palīdzību kopumā atbrīvoja trīs iespiestus cilvēkus, kurus nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Piesaistot traktortehniku, tika savākta kūdra, kas bija izbirusi no negadījumā iesaistītās kravas automašīnas. Izmantojot vinču un ar traktoretehnikas palīdzību, ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja zem kravas automašīnas piekabes iespiestu automašīnu un veica ceļa braucamās daļas sakārtošanu. Notikuma vietā strādāja Tukuma un Kandavas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī tika piesaistīts glābšanas automobilis no Jelgavas daļas, kas paredzēts smagu un sarežģītu ceļu satiksmes negadījumu seku likvidēšanai. Glābšanas darbi ilga sešas stundas un tie noslēdzās pulksten 23.25.

Pēcpusdienā Jelgavas novada Salgales pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu. Cilvēks no automašīnas bija izkļuvis pats saviem spēkiem.

Kā liecina sākotnējā informācija, 9. septembrī Jelgavas novada Salgales pagastā uz ceļa Jelgava – Iecava 20. kilometrā sieviete vadīja automašīnu „Volvo S60” un uzbrauca alnim, kurš pēkšņi uzskrēja uz ceļa braucamās daļas. Automašīnas vadītāja negadījumā guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vernons

Es smagā vietā, pirms sadursmes, atlaistu bremzes! Lai auto būtu vadāms arī pēc sadursmes! Tad vismaz neviens cits neciestu!

pirms 17 dienām, 2021.09.10 12:34

Jepiševs

Vernon,izskatās ka tev smadzeņu vietā ir šķidri vistu mēsli.

pirms 16 dienām, 2021.09.11 18:05

Vernons

Jepiševs vienkārši kādreiz saņems jau sev purnā smago, kam būs izsists priekšējais tilts! Tā tas dabā parasti notiek! Vai tiešām jānositas smagais ag

pirms 16 dienām, 2021.09.11 21:42

:-)

Priekšējā tilta jau sen kā smagajiem nav, ok, KAMAZus GAZikus, ZILus un dažas relekvijas no Eiropas neskaitu!

pirms 13 dienām, 2021.09.14 09:25

Asā hronika