Ugunsgrēka dēļ no daudzdzīvokļu ēkas Tērvetes novada Bukaišos evakuējas 14 cilvēki

Šorīt izcēlies ugunsgrēks kādā dzīvoklī Tērvetes novadā, un no ēkas evakuējušies 14 cilvēki,  informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Dobeles un Elejas ugunsdzēsēji ap pulksten 6.30 devās uz Tērvetes novada Bukaišu pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas vienā no dzīvokļiem dega istaba 20 kvadrātmetru platībā. Pirms glābēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies 14 cilvēki.

Ugunsgrēka izplatīšanās ierobežota, bet dzēšanas darbi vēl turpinās.

Dzēšanas darbos piedalījās arī Tērvetes un Bukaišu brīvprātīgie ugunsdzēsēji.

Piektdien pulksten 10.11 Dobeles ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dobeles novada Krimūnu pagastu, kur saimniecības ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkas jumts deg 100 m2 platībā. Ēkā atradās siens un malka. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās nosargāt blakus esošās saimniecības ēkas. Dzēšanas darbi noslēdzās pulksten 14.50.

Svētdien pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Muldavas ielu Dobelē, kur dega vieglās automašīnas motortelpa 0,1 m2 platībā. Ugunsgrēks bija nodzēsts ar ugunsdzēsības aparātu vēl pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Aizvadītajās trijās  diennaktīs visā Latvijā VUGD saņēma 115 izsaukumus – 45 uz ugunsgrēku dzēšanu, 41 uz glābšanas darbiem, bet 29 izsaukumi bija maldinājumi.

 


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Asā hronika