Ugunsgrēkā Jelgavas novadā gājuši bojā divi vīrieši un sieviete

Šorīt notikušajā traģiskajā ugunsgrēkā Jelgavas novadā gājuši bojā divi vīrieši un sieviete, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Ugunsgrēkā privātmājā bojāgājušie ir 1949. un 1973.gadā dzimuši vīrieši un 1978.gadā dzimusi sieviete. Ēkā atrasti arī bojāgājuši mājdzīvnieki - divi suņi un trīs kaķi.

Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību, kā arī nozīmētas ekspertīzes.

Jau ziņots, ka Jelgavas novada Lielplatones pagastā šorīt dzīvojamās mājas ugunsgrēkā gājuši bojā trīs cilvēki un pieci mājdzīvnieki. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informēja, ka ap plkst.8.30 dienests saņēma informāciju, ka Jelgavas novadā deg dzīvojamā māja.

Notikuma vietā tika konstatēts, ka deg vienstāva dzīvojamās mājas istabas un starpstāvu pārsegums kopumā 81 kvadrātmetra platībā.

"Jau tuvojoties notikuma vietai, ugunsdzēsēji glābēji redzēja lielus dūmus, tāpēc, ierodoties izsaukuma vietā, nekavējoties devās iekšā dzīvojamā ēkā, lai to pārmeklētu," skaidroja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Vienā no telpām uz grīdas ugunsdzēsēji glābēji atrada trīs bojāgājušus cilvēkus. Turpinot pārmeklēšanas darbus, tika atrasti arī pieci bojāgājuši mājdzīvnieki.

Ēkas pārmeklēšanas un dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka telpās atradās daudz sadzīves mantu. Liesmu izplatīšanās tika ierobežota pulksten 11.

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Asā hronika