Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Astoņi Jelgavas skolu absolventi saņem Simtgades stipendiju

Astoņiem Jelgavas skolu absolventiem piešķirta Simtgades stipendija 750 eiro apmērā, informē Jelgavas Izglītības pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stipendiju atbalsta programmu Latvijas vidējās izglītības iestāžu absolventiem īsteno Finanšu ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija un VAS “Latvijas Loto”.

Tā tiek piešķirta, pamatojoties uz izglītības iestādes iesniegto pieteikumu par izglītojamā mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā.

Saskaņā ar nolikumu šogad stipendiju saņems 361 Latvijas vispārējās vidējās izglītības un profesionālās vidējās izglītības iestāžu absolvents, tostarp astoņi Jelgavas izglītības iestāžu izglītojamie – Jelgavas Amatu vidusskolas audzēkne Renāte Ozola-Ozoliņa, Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolnieces Estere Pikša un Laura Leoho, Jelgavas 4. vidusskolas skolniece Līva Estere Zondaka, Jelgavas 5. vidusskolas skolnieks Ņikita Čeremisins, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas skolnieki Eduards Robežnieks un Kārlis Ošs, kā arī Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas skolniece Amanda Pranckune.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stipendija 2023./2024. mācību gada absolventiem tiks izmaksāta, pārskaitot to uz bankas kontu, līdz 31. jūlijam, un katram stipendijas saņēmējam sagatavota arī Finanšu ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicība.

Simtgades stipendijas projekts turpināsies arī 2024./2025. mācību gadā.

Foto: Jelgavas Izglītības pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.