Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Astoņi Jelgavas uzņēmumi saņem Gada balvu uzņēmējdarbībā

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) trīs nominācijās – “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Radošs uzņēmums” un “Gada debija” – 24. novembrī jau ceturto reizi pasniegtas Jelgavas valstspilsētas Gada balvas uzņēmējdarbībā. Kopumā apbalvoti astoņi pilsētas uzņēmumi, kuru preces un pakalpojumus augstu novērtējuši un pašvaldības konkursam pieteikuši klienti, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone uzsver, ka Gada balva ir vēl viens veids, kā pateikt paldies pilsētas uzņēmējiem, tā novērtējot viņu devumu Jelgavas ekonomikas attīstībā un vienlaikus pozitīvi novērtētu preču vai pakalpojumu nodrošināšanā. Šogad konkursā tika saņemti 14 pieteikumi, bet viens no tiem neatbilda konkursa nolikumam – uzņēmums vēl nav nostrādājis trīs gadus. Šā gada konkurss zīmīgs ar to, ka uzņēmumus tam pieteikuši tieši klienti. “Un mēs zinām, cik svarīgs uzņēmējam, lai turpinātu savu izaugsmi un attīstību, ir klienta viedoklis par viņa ražoto preci vai sniegto pakalpojumu,” tā L.Miķelsone, papildinot, ka šogad konkursā uzvarējuši un Gada balvu saņem vairāki pieredzējuši uzņēmumi, kas Jelgavā strādā jau vairāk nekā 20 un pat 30 gadus.  

Konkursā uzņēmumi godināti trīs nominācijās – “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Radošs uzņēmums” un “Gada debija” –, katrā aptverot uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir līdz 10, no 11 līdz 50 un pārsniedz 51 cilvēku. Uzņēmumi, kuros darbinieku skaits ir līdz 10 cilvēkiem, saņēma 400 eiro pašvaldības naudas balvu, uzņēmumi ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50 – 500 eiro naudas balvu, bet uzņēmumi ar darbieku skaitu 51 un vairāk – 1000 eiro nadas balvu. Kā arī katrs uzņēmums saņēma kristāla alni.

Žūrijas komisija, kurā bija pašvaldības pārstāvji, eksperti un uzņēmēji, vērtēja uzņēmējus pēc noteiktiem kritērijiem. Piemēram, cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, kāda ir uzņēmuma reputācija, vai tajā ir inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstība, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā. Lai konkursa komisija labāk iepazītu izvirzītā uzņēmuma veikumu pieteiktajā kategorijā, žūrijas komisijas pārstāvji apmeklēja uzņēmumus klātienē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gada balvas uzņēmējdarbībā saņēmēji

Konkursa uzvarētāji uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu līdz 10

Sociāli atbildīgs uzņēmums – SIA “W&D”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Radošs uzņēmums – SIA “Graudu spēks”

Konkursa uzvarētāji uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50

Sociāli atbildīgs uzņēmums – SIA “M.A.N.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Radošs uzņēmums – SIA “Kanclers”

Gada debija – SIA “Baltyre Latvia”

Konkursa uzvarētāji uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu vairāk nekā 51

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociāli atbildīgs uzņēmums – SIA “MNL”

Radošs uzņēmums – SIA “Flora”

Gada debija – SIA “Universāls LTD”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: Jelgava.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.