Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Atjaunot SEO stratēģiju: no veciem uz jauniem paņēmieniem

Lai saglabātu augstākās pozīcijas meklētājprogrammu rezultātu lapās un piesaistītu ar vien plašāku mērķauditoriju, ir nepieciešams pielāgoties jaunajām tendencēm gan digitālajā mārketingā kopumā, gan tieši SEO jautājumos. Ikdienā darbojoties ar SEO pakalpojumiem, esam izpratuši kā atjaunot SEO stratēģiju, lai sasniegtu labākos rezultātus. Tāpēc esam apkopojuši praktiskus padomus, kā atjaunot savu SEO stratēģiju.

Pārdomāt saturu un tā  izmantošanas mērķus:

Pirms sākat veidot jaunas SEO stratēģijas, jums jāpārdomā, kas ir jūsu mērķis un kādu saturu vēlaties piedāvāt savai auditorijai. Lai īstenotu jaunu SEO  stratēģiju nepietiks tikai ar labām idejām un vēlmi darboties, par pamatu ir nepieciešams kvalitatīvs saturs, kas apmierinās mērķauditorijas problēmas vai vajadzības.

Mobile-First jeb viedierīcēm ērts saturs

Ņemot vērā, ka lielākā daļa informācijas meklēšanas notiek mobilajās ierīcēs, pārliecinieties, ka jūsu vietne ir mobilajām ierīcēm draudzīga – lai izmantojot dažādus ekrānus, saturs būtu ērti pieejams un saskatāms. Arī Google algoritms, kas nosaka lapas pozīciju meklētāja rezultātos,  piešķir punktus mobilajām draudzīgām vietnēm.

Ne tikai tekstiem, bet arī vizuālais saturs

Video un attēlu izmantošana ir kļuvusi par populāru SEO elementu. Tomēr, svarīgi pievērst uzmanību video optimizācijai un izmantojiet alt tekstu attēliem, lai uzlabotu vietnes redzamību meklētājprogrammās. Google algoritms augstāk novērtēs vietnes, kur visi prasītie elementi būs savās vietās.

Lokālā SEO optimizācija

Ja jums ir vietējā uzņēmējdarbība, kas bāzēta konkrētās lokācijās, neaizmirstiet par lokālo SEO (te, savukārt, lietderīgs materiāls par to, kā pilns SEO var palīdzēt). Optimizējiet savu vietni un  satura ierakstus tā, lai tie būtu ērti atrodami meklēšanas vietnēs. Papildus tam nedrīkst aizmirst par Google Biznesa lapu, kas ērti sniedz galveno informāciju kā klientiem, tā meklētājprogrammas algoritmam.

Eksperimentējiet un mācieties no konkurentiem

Konkurējošo uzņēmumu pieredze var būt lielisks piemēr kā uzlabot jūsu SEO stratēģiju. Izmēģiniet jaunus paņēmienus, pamatojoties uz savu konkurenci, piemēram, citu atslēgvārdu izmantošanu un satura dažādošanu. Pārbaudiet, kas darbojas jūsu konkurentiem, un mācieties no viņu veiksmes stāstiem, lai uzlabotu savu stratēģiju. Un neaizmirstiet ņemt vērā to kļūdas. 

Ja arī Jūs vēlaties uzlabot un atjaunot savu SEO stratēģiju, ieskaties SEO Aģentūras SEO pakalpojumu klāstā. Mūsu speciālisti izstrādājuši dažādas pakalpojumu kategorijas, kas palīdzēs jums ne tikai izveidot SEO stratēģiju, gan uzlabot jau esošo. Ieskaties un atjauno savu SEO stratēģiju.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.