Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Atjaunots ceļa segums līdz Mežciemam, gar Meža kapiem un pabeigti būvdarbi Aizsargu ielas rotācijas aplī

Pabeigti būvdarbi Miera ielas un Bauskas ielas posmā no Aizsargu ielas rotācijas apļa līdz Mežciemam, kas ir arī valsts reģionālā autoceļa P94 “Jelgava–Staļģene–Code” posms, un Bauskas ielā gar Meža kapsētu, kā arī Aizsargu ielas rotācijas aplī, informē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbi realizēti, īstenojot divas būvniecības ieceres “Aizsargu ielas rotācijas apļa asfaltbetona seguma atjaunošana, Jelgavā” un “Bauskas ielas seguma atjaunošana posmā no Aizsargu ielas rotācijas apļa līdz pilsētas robežai Mežciema virzienā, Jelgavā”.

Būvdarbu gaitā Aizsargu ielas rotācijas aplī aptuveni 850 metru garumā ieklāts jauns asfalta segums trijās kārtās. Pārtīrīti teritorijai piegulošie grāvji, iztīrītas un salabotas caurtekas. Lai uzlabotu satiksmes drošību un nodrošinātu komfortablu pārvietošanos visiem satiksmes dalībniekiem, veikta ceļa nomaļu apauguma noņemšana un jaunu nomaļu izbūve, kā arī uzstādīts jauns ceļu satiksmes aprīkojums un veikta horizontālo apzīmējumu ieklāšana.

Miera ielas un Bauskas ielas posmā no Aizsargu ielas rotācijas apļa līdz Mežciemam un Bauskas ielā gar Meža kapsētu ieklāts jauns asfaltbetons, veikta ceļa nomaļu apauguma noņemšana un jaunu nomaļu izbūve, kā arī uzstādīts jauns ceļu satiksmes aprīkojums un veikta horizontālo apzīmējumu ieklāšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat Bauskas ielā gar Meža kapsētu ir izveidota rekomendējoša josla, kas paredzēta velosipēdu un elektroskrejriteņu braukšanai, bet pa kuru atļauts braukt arī pārējiem transportlīdzekļiem. Jaunā josla apzīmēta ar horizontālo ceļa apzīmējumu Nr.956. Šāda josla pilsētā izveidota pirmo reizi.

Būvdarbus veica SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE””, bet būvuzraudzību – SIA “Somniar”.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.