Ātri zaudētie vārti un zaudējums pret “Liepāju” (FOTO, VIDEO)

Mājas spēlē hokeja komanda “Zemgale/LLU” ātri ielaida trīs ripas savos vārtos un piekāpās “Liepājai” regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu – 2:5 (0:3, 1:1, 1:1). Vienīgos divus vārtus jelgavnieku rindās guva uzbrucējs Kristaps Roķis.

Jelgavnieku rindas pirms spēles papildināja spēlētāji no Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas HK “Rīga”, kura pārtrauca savu dalību sacensībās – uzbrucēji Roberts Petrovičs, Deniss Vilmans, ka arī aizsargs Daniels Goršānovs (abi pēdējie “Jelgavas ledus sporta skolas” audzēkņi).

Neskatoties uz savu rindu papildinājumu, jelgavnieki spēles sākumā bija lēnāki par “Liepājas” hokejistiem, kas viņiem maksāja ar trim zaudētiem vārtiem līdz pirmās trešdaļas beigām. Viesu rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Fjodors Jarovinskis, Rihards Ričards Fomins un Dmitrijs Seļutins – 0:3.

Pēc ātri zaudētiem vārtiem Jelgavas komandas galvenais treneris Artis Ābols nekavējoties nomainīja vārtsargu Mariusu Bajarunu-Galēju pret Rihardu Cimermani.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” uzsāka sparīgi uzspiest savu spēles gaitu, izmantojot “tuvā soliņa” priekšrocības. Liepājnieki savus vārtus godam aizstāvēja līdz trešdaļas vidum, kad ripu vārtos ieraidīja jelgavnieku uzbrucējs Kristaps Roķis – 1:3.

Trešdaļas izskaņā “Zemgale/LLU” hokejisti pēc nogurdinošas cīņas nedaudz atslābinājās, kas ļāva pretinieku uzbrucējam Fjodoram Jarovinskim atjaunot trīs vārtu pārsvaru – 1:4.

Trešajā trešdaļā spēle bija saraustīta un neviena no pusēm nespēja gūt pārsvaru par otru. Spēles nogriežņa vidū liepājniekiem izdevās ātrs pretuzbrukums, kuru meistarīgi realizēja Zahars Šablovskis palielinot “Liepājas” pārsvaru – 1:5.

“Zemgale/LLU” hokejisti neatmeta cerības atgūt zaudēto un trīs minūtes līdz spēles beigām atkārtoti ar vārtu guvumu atzīmējās jelgavnieku uzbrucējs Kristaps Roķis – 2:5. Diemžēl vairs vārtus laukuma saimniekiem gūt neizdevās un viņi piekāpās “Liepājai” otrajā savstarpējā spēlē pēc kārtas.

Vārtu guvēji

“Zemgale/LLU”: 27:39 Kristaps Roķis (Ostaņkovičs, Andersons); 56:47 Kristaps Roķis (Alksnis).

“Liepāja”: 00:47 Fyodor Yarovinsky (Plānics, Fomins); 07:04 Rihards Ričards Fomins (Plānics); 13:23 Dmitrii Seliutin; 39:55 Fyodor Yarovinsky (Fomins, Plānics); 49:20 Zakhar Shablovsky (Narzyayev).

Iepriekšējā spēle

26. februārī “Zemgale/LLU” aizvadīja spēli pret Latvijas hokeja čempioniem – “Olimp/Venta 2002”. Sīvā cīņā spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu – 2:2 (0:0; 1:0; 1:2), bet pēcspēles metienos uzvaru jelgavniekiem sagādāja komandas kapteinis Artūrs Ozoliņš – 3:2.

Nākamā spēle

05. martā Jelgavā “Zemgale/LLU” tiksies ar turnīra tabula pēdējās vietas īpašniekiem – HK “Dinaburga”. Daugavpilieši visas sezonas laikā bija sarežģīts pretinieks un skatītāju atbalsts tribīnēs būs nepieciešams, lai gūtu svarīgu uzvaru.