Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Atsevišķās grants ielās uzsākta greiderēšana

Foto: Jelgava.lv

Šonedēļ uzsākta pagaidu ierobežojošo ceļa zīmju noņemšana, kas noteica kustības aizliegumu grants ielās transportlīdzekļiem, kuru masa pārsniedz 3,5 tonnas. Stabilizējoties laikapstākļiem, šobrīd ir sākta atsevišķu grants seguma ielu brauktuvju greiderēšana, informē pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemes klātne ir apžuvusi un atsevišķās ielās vai ielu posmos nostabilizējusies, līdz ar to ielu brauktuves atgūst nestspēju un nostiprinās. Tāpēc šobrīd tiek noņemtas ceļa zīmes grants ielās, kur bija noteikts masas ierobežojums – Ganību ielas posmā no 1. līnijas līdz 2. līnijai, Ošu ceļa posmā no Atmodas ielas līdz 2. līnijai, 1. līnija posmā no Ganību ielas krustojuma līdz Meiju ceļam, 2. līnijā, 3. līnijā, 4. līnijā, 5. līnijā un 6. līnijā visā garumā, ietverot piegulošās ielas, kā piemēram Nameja iela, Šūmaņu ceļš, Riekstu ceļš, Pambakaru ceļš un citas.

Pagaidu ceļa zīmes vēl nav noņemtas Klijēnu ceļa posmā no Bērzu ceļa līdz Rīgas ielai. Tās tiks noņemtas tiklīdz ceļa segums apžūs un atgūs nestspēju.

Stabilizējoties laikapstākļiem un izvērtējot nepieciešamību, sākta atsevišķu grants seguma ielu brauktuvju greiderēšana. Šonedēļ sākta Malkas ceļa, 3. līnijas, Meža ceļa greiderēšana un darbi turpinās Šūmaņu ceļā, 1. līnijā un daļā Klijēnu ceļa. Iestādē “Pilsētsaimniecība” informē, ka darbus apgrūtina gaisa temperatūras pazemināšanās nakts un rīta stundās zem 0 grādiem, kā rezultātā grants seguma ielu virskārta sasalst un greiderēšanu iespējams veikt pēcpusdienā. Greiderēšana turpināsies pakāpeniski visā pilsētas teritorijā, izvērtējot konkrētu ielu seguma stāvokli un to mitrumu, kā arī iespējama atkārtota greiderēšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatgādina, ka mitrums apgrūtina ielu uzturēšanu, seguma planēšana un greiderēšana grants seguma ielās, kur saglabājies mitrums, ir neefektīva. Līdz greiderēšanas uzsākšanai problēmvietās veica avārijas bedru un iesēduma vietu piebēršanu un ūdens novadīšanu no brauktuves pēc nepieciešamības.

Par problēmām pilsētas ielu segumā aicinām ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.