Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Auces pilsētas svētki jau šajā nedēļas nogalē

Auces pilsētas svētki jau drīz – ar krāšņu un bagātīgu pasākumu programmu un svētku moto “Neparasto meklēt prieks” – tie norisināsies 28. un 29. jūlijā. Lai ieraudzītu, sadzirdētu, sajustu un izgaršotu, jūlija pēdējā nedēļas nogale jārezervē tieši Auces pilsētas apmeklējumam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Neaizmirstiet, ka svētku galvenajā dienā – sestdien – jau no plkst. 9.00 svētku dalībniekus gaidīs Svētku tirgū Ausmas un Maija ielās, savukārt Aspazijas laukums no plkst. 11.00 pārvērtīsies neprastu piedzīvojumu parku, kur dažādās atrakcijās pārvarēt neparastus šķēršļus un izaicinājumus, baudīt lielo burbuļu šovu. Retro “Annels” atrakciju parks Ausmas ielā darbosies līdz pat 30. jūlija rītausmai. 

Vienlaikus Aspazijas laukumā no plkst. 11.00 līdz 15.00 visus gardēžus gaidīs GARŠU SKVĒRĀ, lai kopā meklētu Auces garšu, lai jau dienas beigās paziņotu uzvarētāju – ēdienu, kas tiks nominēts par “Auces garšu 2023”!

Par neatņemamu svētku sastāvdaļu noteikti ir kļuvis svētku gājiens, kas tradicionāli sāksies Dzelzceļa stacijas laukumā, un pēc svētku oficiālās atklāšanas sekos jaundzimušo mazuļu godināšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Auces jauniešu māja “Pilnīgs kosmoss” sadarbībā ar studentu biedrību “Šalkone” jauniešiem un sirdīs jaunajiem ir sarūpējusi īpašu aktivitāšu programmu saistībā ar meža tēmu, par ko varēsiet pārliecināties, ja pēc svētku atklāšanas paliksiet Auces brīvdabas estrādes teritorijā. Vai esi kādreiz piedalījies jautrā mežstrādnieku stafetē? Ja nē, tad 29. jūlija vakarā dodies uz Auces estrādi! Meža fakultātes studenti kopā ar Auces jauniešu mājas “Pilnīgs kosmoss” aktīvajiem dalībniekiem noteikti spēs pierādīt, ka neparasto atrod tie, kuri to meklē!  

Savukārt tiem, kuriem vairāk par piedalīšanos stafetēs patīk meklēt neparasto pilsētvidē, no plkst. 18.00 jādodas uz Aspazijas laukumu Auces centrā, kur tiks dots starts orientēšanās piedzīvojumam “Neparasto meklējot”! Dodoties “trasē”, dalībniekus gaidīs dažādi neparasti pārsteigumi, viktorīnas un pat loterija, un plkst. 21.30 Auces estrādē vairāki dalībnieki noteikti tiks arī apbalvoti!

Pilsētas svētku vakara muzikālo programmu atklās muzikālais koncertšovs “Uz balli ielūdz Adamsu ģimenīte”, savukārt plkst. 20.00 svētku viesus priecēs Marijas Naumovas īpašā jubilejas koncertprogramma, pēc kā sekos iemīļotās un leģendārās grupas “Eolika” un vakara izskaņā krāsaini azartiskās grupas “Carnival Youth” koncerts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pusnakts, kā jau svētkos pienākas, debesīs spēlēsies Lāzeršova gaismu spēles, iesildot deju placi zaļumballei, kurā kopā ar grupu “Vēja runa” varēs izlustēties un izkustēties neparastos un jau zināmos deju ritmos!

Nāc un meklē neparasto Auces pilsētas svētkos arī Tu jau šajā nedēļas nogalē – 28. un 29. jūlijā!

Plašāka svētku programma pieejama Dobeles novada pašvaldības mājaslapā www.dobele.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja: Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: Dobele.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.