Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Auto līzings ar Elizings Kredītu Salīdzināšana

Mūsdienās vien retais var atļauties iegādāties auto bez aizdevumu – kredīta vai līzinga. Kas īsti ir auto līzings un auto kredīts?

Iespēju finansēt auto iegādi sniedz auto līzings, tomēr, lai arī līzinga devēji parasti norāda informāciju tikai par automašīnas iegādi, ar auto līzingu var iegādāties arī citus transportlīdzekļus, kurus ir iespējams reģistrēt CSDD. Līzingā nereti var tikt iekļauts motociklu līzings vai līzings lauksaimniecības tehnikai, par ko reti potenciālie līzinga ņēmēji iedomājas. Lauksaimniekiem līzings pieejams jaunas un lietotas tehnikas iegādei, kā arī pieejami risinājumi kredītam bez ķīlas.

Auto kredīts praktiski ir tas pats naudas kredīts, taču tā nosacījumi ir pielāgoti tieši automašīnas iegādei. Ja salīdzina ar auto līzingu, tad šis kredīta veids parasti ir ar daudz elastīgākiem nosacījumiem. Plānojot iegādāties komerctransportu – autobusu vai kravu pārvadātājus, ir pieejams arī komerctransporta līzings.

Daži auto kredīta un līzinga nosacījumi:

Auto kredīts:

  • Finansējums līdz 25.000;
  • Bez ķīlas, auto tiek reģistrēts uz klienta vārda;
  • Nav nepieciešams auto vērtējums;
  • Nav nepieciešama Kasko apdrošināšana;

Auto līzings:

  • Finansējums līdz 150.000 EUR;
  • Pret automašīnas ķīlu;
  • Ir ierobežojumi automašīnas vecumam;
  • Elastīgas iespējas klientu maksāt spējas izvērtēšanā;

Elizings.lv ļauj salīdzināt un izvēlēties izdevīgāko kredīta piedāvājumu transporta iegādei bez maksas. Šim nolūkam ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu, pēc tā izskatīšanas, tiek piedāvāts saraksts ar populārāko un drošāku aizdevēju sarakstu. Rezultātā kredīta vai līzinga ņēmējam atliek vien izvēlēties sev visizdevīgāko bez liekā laika un līdzekļu tēriņa. Sadarbībā ar Elīzings rodas iespēja ietaupīt ievērojamas naudas summas un lieki nepārmaksāt procentos.

Auto līzings ir lieliska alternatīva, ja vēlies kļūt par sava auto īpašnieku, bet tam uz doto brīdi nav daudz līdzekļu, lai pilnā apmērā to iegādātos vai veiktu ikmēneša auto kredīta maksājumus.

Ja līzings tiek veikts pārdomāti, tad tas ir arī finansiāli izdevīgs risinājums, kas ļauj vienlaicīgi jau braukt ar savu jauno auto un vienlaicīgi par to maksāt. Der atzīmēt, ka parasti auto līzinga maksājumi ir zemāki un pieejamāki nekā auto kredīta gadījumā.

Katras aizdevēju kompānijas auto līzinga programmas nosacījumi parasti ir atšķirīgi no konkurentu piedāvājumiem, tāpēc atmaksas metode ir jāizvēlas atbilstoši saviem ienākumiem un personīgiem apstākļiem. Elizings kredītu salīdzināšana šajā gadījumā varēs ļoti labi palīdzēt, jo tā apkopo vairāku izdevīgu aizdevēju piedāvājumus un aizdevumu nosacījumus.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.