Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bērni saņem Ziemassvētku sveicienu no Jelgavas pašvaldības

Ik gadu decembrī Jelgavas pašvaldība pirmsskolas izglītības iestāžu piecgadniekiem un sešgadniekiem, kā arī 1.–4. klašu skolēniem sarūpē Ziemassvētku dāvanas. Arī šogad tās saņems gandrīz 5000 Jelgavas bērnu.

Ik gadu decembrī Jelgavas pašvaldība pirmsskolas izglītības iestāžu piecgadniekiem un sešgadniekiem, kā arī 1.–4. klašu skolēniem sarūpē Ziemassvētku dāvanas. Arī šogad tās saņems gandrīz 5000 Jelgavas bērnu, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecāki, kuru bērniem ir pieci vai seši gadi un kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, vai kuri 1.-4. klases vielu apgūst mājmācībā, par dāvanu saņemšanu aicināti sazināties ar pašvaldību pa tālruni 63005558 no 15. decembra.

Svētku sveicieni katrā skolā un bērnudārzā adventes laikā tiks nogādāti individuāli. Šogad īpaši domāts par dāvanas saturu, un tā komplektēta, lai būtu praktiska un izmantojama ilgtermiņā, jau sākot ar dāvanas iepakojumu.

Ziemassvētku sveiciens paredzēts arī ikvienam mazajam jelgavniekam, kuram ir pieci vai seši gadi un kurš neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, kā arī 1.–4. klašu skolēniem, kuriem ir mājmācība. Šo bērnu vecāki par dāvanas saņemšanu sākot no 15. decembra aicināti sazināties ar pašvaldību pa tālruni 63005558.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.