Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bērnu zīmējumu konkurss “Mana pūķu ģimene” -piedalies un brauc uz gaismas festivālu ar visu klasi!

No 26.novembra līdz 8.janvārim Lietuvas Pakrojas muižā norisināsies Baltijā lielākais gaismas festivāls „ĀZIJAS LIELĀS LATERNAS. Pūķi, mīti un leģendas". Aicinām piedalīties zīmējumu konkursā un laimēt biļetes uz festivālu visai klasei, vai bērnudārziņa grupai, informē Danute Vareikaite, Pakrojas muižas komunikācijas vadītāja Latvijā.  

PIEDALIES DRAKONISKAJĀ KONKURSĀ!
Uzzīmē visu savu ģimeni, kā pūķus (neaizmirsti arī par četrkājainajiem ģimenes locekļiem!), ļaujies fantāzijai un laimē ielūgumus visai ģimenei un draugiem uz gaismas festivālu "ĀZIJAS LIELĀS LATERAS. Pūķi, mīti un leģendas "!

KONKURSA NOTEIKUMI 
Dalībnieki. 
Bērnudārza vecuma bērni un sākumskolas skolēni līdz 4. klasei
Norise.
Zīmējumus gaidīsim no 8.novembra līdz 23.novembrim.
Zīmējumus var sūtīt uz e-pastu  drakonai@pakruojo-dvaras.lt (skenētus JPEG formātā, līdz 2 MG) vai arī publicēt komentārā pie konkursa ieraksta Pakrojas muižas "Facebook" lapā. 
Ir jānorāda zīmējuma autora vārds un uzvārds, vecums, klase, zīmējuma nosaukums, vecāka vai skolotāja vārds un kontaktinformācija.
Uz katra zīmējuma jānorāda autora vārds un vecums
Balsojums. 
24.novembrī visi saņemtie zīmējumi tiks publicēti uz Pakrojas muižas "Facebook" kontā, kur notiks publiskais balsojums par visvairāk patikušajiem zīmējumiem un tiks vāktas "patīk" atzīmes. Balsošana ilgs līdz 7.decembrim pulksten 18.00.
Uzvarētāju paziņošana. 
Notiks 7. decembrī Pakrojas muižas "Facebook" kontā, kā arī uzvarētāji tiks informēti personīgi.
Balvas.
1.VIETA. Zīmējuma autors laimē ielūgumus uz festivālu „ĀZIJAS LIELĀS LATERNAS. Pūķi, mīti un leģendas" savai ģimenei un visai klasei vai bērnudārza grupai.
2.VIETA. Zīmējuma autors laimē ielūgumus uz festivālu „ĀZIJAS LIELĀS LATERNAS. Pūķi, mīti un leģendas" savai ģimenei, kā arī izglītojošu dāvanu.
3.VIETA. Zīmējuma autors laimē ielūgumus uz festivālu „ĀZIJAS LIELĀS LATERNAS. Pūķi, mīti un leģendas" visai savai ģimenei.

Vairāk par konkursu: https://bit.ly/3tean7p 
Vairāk par festivālu: www.pakrojasmuiza.lv 

Foto: publicitātes 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.