Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bibliotēkām, muzejiem un tūrisma objektiem svētkos mainīts darba laiks

Pirmajās un otrajās Lieldienās nestrādās pilsētas bibliotēkas un muzeji, bet apmeklētājiem būs pieejams tornis, Jelgavas Vecpilsētas māja, Dzīvesziņas un aroda sēta, kā arī jaunatklātā Keramikas darbnīca. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pilsētas bibliotēka apmeklētājus 6. aprīlī gaidīs no pulksten 10 līdz 17, savukārt bibliotēkas filiāles – Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” – no pulksten 10 līdz 16. Bet 7., 8., 9. un 10. aprīlī bibliotēkas būs slēgtas.

Līdzīgs darba laiks svētku dienās būs arī Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejam un Ādolfa Alunāna memoriālajam muzejam. Muzeji 6. aprīlī strādās no pulksten 10 līdz 16. Lielajā Piektdienā – 7. aprīlī – muzeji būs slēgti. Sestdienā būs saīsināts darba laiks, proti, no pulksten 10 līdz 16 un Pirmajās, Otrajās Lieldienās muzeji būs slēgti.

Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī Tūrisma centrs, skatu laukums un izstāžu zāle 7. un 8. aprīlī strādās no pulksten 10 līdz 22. Pirmajās Lieldienās – 9. aprīlī – no pulksten 11 līdz 21. Otrajās Lieldienās – 10. aprīlī – no pulksten 10 līdz 18. Savukārt torņa ekspozīcijas visas dienas būs atvērtas no pulksten 10 līdz 18. Jelgavas Vecpilsētas māja apmeklētājus 7. un 8. aprīlī gaidīs no pulksten 10 līdz 18, svētdien un pirmdien – 10. un 11. aprīlī – no pulksten 11 līdz 17.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat Lieldienās interesentiem būs atvērta arī Dzīvesziņas un aroda sēta un Keramikas darbnīca Vecpilsētas ielā 2. Dzīvesziņas un aroda sēta apmeklētājus uzņems 8. un 9. aprīlī no pulksten 10 līdz 18 un 10. aprīlī no pulksten 10 līdz 16. Tā būs slēgta vien 7. aprīlī. Visas svētku brīvdienas, izņemot svētdienu – 9. aprīli, kad telpās Lieldienu pēcpusdienas ietvaros notiks Karameļu darbnīcas meistarklase –, strādās arī jaunatklātā keramikas darbnīca. Ikviens interesents Keramikas darbnīcā gaidīts gan 7. aprīlī no pulksten 10 līdz 20, gan 8. aprīlī no pulksten 12 līdz 21, kā arī 10. aprīlī no pulksten 11 līdz 17.

Foto: visit.jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.