„Biolars/Jelgava/MSĢ” pret „TalTech” – trīs seti ar piekāpšanos galotnēs (FOTO)

Vīrusam turpinot savu „izslēgšanas spēli”, sportisti un līdzjutēji izbauda ikkatru maču, kas šajos apstākļos tomēr notiek. Tas bija jūtams arī sestdien Zemgales Olimpiskajā centrā, kur spēkiem mērojās „Biolars/Jelgava/MSĢ” un igauņu „TalTech”.

Spēku samēru, protams, jau iepriekš ļāva nojaust „Credit24” meistarlīgas pamatturnīra tabula, kur Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēkņi ar vienu uzvaru atrodas lejasgalā, bet Tallinas komanda – starp līderiem. Taču līdzvērtīgā spēle laukumā kā allaž liecināja, ka ne punkts vīriem bez cīņas netiks atdots.

Katrā no trim aizvadītajiem setiem rezultāts uz tablo vairākkārt bija līdzīgs, pirmajos divos setos mājinieki uz brīdi pat izvirzījās vadībā, liekot igauņu vienības trenerim savējos saukt uz pusminūtes pārtraukumu. Noteikumu atvēlētos brīžus sarunai ar saviem puišiem izmantoja arī „Biolars/Jelgava/MSĢ” galvenais treneris Lauris Iecelnieks. Plaši tika variēts arī ar spēlētāju maiņām, ļaujot ikvienam sevi pierādīt trenera norādījumu izpildē. Kā jau zināms, „Biolars/Jelgava/MSĢ” komandas sastāvu veido junioru izlase, kurai aprīlī Jelgavā būs jāaizstāv Latvijas krāsas Eiropas U20 čempionāta kvalifikācijas pirmās kārtas turnīrā.

Pa setiem pret „TalTech” šoreiz 22:25, 24:26 un 21:25. Rezultatīvākie mājinieku komandā ar 10 punktiem statistikā Dāvis Storķis un Eduards Stieģelis.