BK “Jelgava” izcīna sesto panākumu pēc kārtas

Piecpadsmito uzvaru sezonā un sesto uzvaru pēc kārtas izcīnījis basketbola klubs “Jelgava”, kas “Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas spēlē savā laukumā ar 104:71 apspēlēja “Bausku”. Edgars Krūmiņš, kļuva par vienības rezultatīvāko spēlētāju ar 21 gūto punktu.

Līdzīga spēkošanās noritēja vien pirmajā puslaikā (27:24 un 25:14). “Bauskas” basketbolisti pielietoja sportisko nekaunību un bieži provocēja jelgavnieku liderus, mēģinot viņus izsist no ritma. Savukārt otrajā puslaikā viesiem pietrūka izturības šādai cīņai 40 minūšu garumā un to izmantoja BK “Jelgava” spēlētāji. Arī rezervisti, kas papidināja spēli no soliņa deva lielu artavu. Īpaši var izcelt Kaspara Neimaņa sniegumu, kurš nepilnās 20 minūtēs trāpīja piecus tālmetienus un spēja ar ovācijām piecelt kājās visu sporta halli.

Tikmēr rezultatīvāko spēli sezonā aizvadīja Tokijas olimpisko spēļu čempions Edgars Krūmiņš, kurš guva 21 punktu, izcīnīja septiņas bumbas zem goziem un veica piecas rezultatīvas piespēles, bet Armanda Seķāna kontā 13 punkti un 16 atlecošās bumbas.

Basketbola kluba “Jelgava” spēlētājiem līdz marta izskaņai palikušas trīs regulārā čempionāta spēles. 11.martā izbraukumā pret grupas līderiem “Kandava/Anzāģe”, 15.martā Jelgavas sporta hallē pret “Spars/Ventspils augstskola” un noslēdzošā spēle 25.martā pret BK “Saldus”, kas sezonas laikā tika pārcelta.

Izslēgšanas turnīrs sāksies 28.martā ar 1/16 fināla kārtu, kurā savā starpā tikties abu grupu astoņas spēcīgākās vienības. Ņemot vērā BK “Jelgava” situāciju Rietumu grupas turnīra tabulā (2.vieta), visticamāk mūsu vīriem 1.kārtā pretim stāsies Austrumu grupas 7.vieta. Ņemot vērā blīvo komandu stāvokli turnīra tabulā, patlaban vēl grūti būtu prognozēt jelgavnieku pretiniekus. Teorētiski tās varētu būt Līvānu, Limbažu, vai Valkas basketbola komandas.