BK “Jelgava” izskolo Ventspils studentus

Pārliecinošu uzvaru izcīnījuši basketbola kluba “Jelgava” basketbolisti, kas 26.janvāra “Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas izbraukuma spēlē ar 87:52 sakāva “Spars/Ventspils augstskolas” vienību. Šis bija jelgavnieku desmitais panākums divpadsmit spēlēs.

Pirmo puslaika Gata Justoviča vadītie vīri aizvadīja piesardzīgā režīmā, pirmo ceturtdaļu zaudējot ar 17:22, bet otro ,uzvarot ar 17:15. Savukār trešajā ceturtdaļā BK “Jelgava” ieslēdza krietni lielākus apgriezienus un ielika pamatus uzvarai – 26:9. Arī pamatlaika pēdējā nogrieznī viesi izrēķinājās ar jaunajiem Ventspils studentiem, uzvarot cetutdaļu ar 27:6 un visu spēli ar 35 punktu pārsvaru – 87:52.

Augstvērtīgs sniegums uzbrucējam Uldim Feldmanim, kurš nepilnu 24 minūšu laikā kļuva par vienības rezultatīvāko spēlētāju, sakrājot 27 punktus, izcīnot deviņas atlecošās bumbas un sakrājot 31 efektivitātes punktu. BK “Jelgava” komandas kapteinis Jānis Bērziņš guva 22 punktus un izcīnīja desās atlecošās bumbas, savukārt Andra Justoviča kontā 14 punkti.

BK “Jelgava” ar desmit uzvarām un diviem zaudējumiem “Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas Rietumu zonas turnīra tabulā ieņem 2.vietu.

Nākamais mačs jelgavniekiem paredzēts 1.februārī Jelgavas sporta hallē, kad pulksten 20 būs jāuzņem olimpiskā čempiona Naura Mieža pārstāvētā BK “Ķekava”.