BK “Mitausports” aicina uz izšķirošo RBL astotdaļfināla spēli

Jelgavas basketbola klubs “Mitausports” piektdien, 17. februārī, Jelgavas Sporta hallē aizvadīs izšķirošo Reģionālās basketbola līgas izslēgšanas turnīra atstotdaļfināla maču pret Ādažu/Carnikavas komandu. Mača sākums plānots pulksten 20.00.

Jelgavnieki astotdaļfinālā tikās ar Ādažu/Carnikavas basketbolistiem, un pirmajā mačā Jelgavā rezultatīvā un emocijām bagātā mačā piedzīvoja zaudējumu – 87:97. Galvenais zaudējuma iemesls bija nespēja nosargāt savu grozu no pretinieku komandas garajiem spēlētājiem. Šajā ziņā jāizceļ Viesturs Kohs, kurš nepilnās 27 minūtēs guva 37 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. “Mitausports” rindās rezultatīvākie ar 25 un 22 punktiem bija saspēles vadītājs Kalvis Krūmiņš un aizsargs Kaspars Neimanis.

Nonākuši iedzinējos sērijā līdz divām uzvarām, jelgavnieki apņēmības pilni devās izbraukumā uz Ādažiem, kur saspringtā mačā spēja uzvarēt un izlīdzināt rezultātu arī sērijā – 69:56. Naskākie punktu guvēji “Mitausports” rindās bija Klāvs Pitkēvičs un Aleksandrs Ganža, katram gūstot pa 13 punktiem. Svarīgi, ka šajā mačā tika ierobežoti pretinieku līderi, Kohs mājinieku labā guva 13 punktus un bija savas komandas rezultatīvākais.

Sērija trešā un izšķirošā spēle notiks Jelgavā 17. februārī pulksten 20.00.

Ja “Mitausports” uzvarēs šo maču, tad iekļūs Reģionālās basketbola līgas ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar Madonas un Rūjienas pāra uzvarētājiem.