Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Borisa un Ināras Teterevu fonds labdarības virtuvēm palīdzēs segt energoresursu rēķinus

Saistībā ar straujo energoresursu cenu kāpumu labdarības virtuves šogad no janvāra līdz maijam var gūt Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu pilnai vai daļējai energoresursu rēķinu apmaksai, pavēstīja labdarības projektu vadītāja Diana Bogdanova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šādu atbalstu var saņemt, piesakoties Borisa un Ināras Teterevu fonda programmā “Maizes rieciens – atbalsts labdarības virtuvju darbībai”.

Fonda atbalstu saņēmušās organizācijas varēs to izmantot dabasgāzes, elektrības un citu energoresursu rēķinu nomaksai. Plānotais finansējuma apmērs vienai labdarības virtuvei ir līdz 1000 eiro mēnesī.

Šim atbalstam var pieteikties biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, kas nodrošina ēdināšanas pakalpojumus primāri maznodrošinātām un mazaizsargātām personām. Organizācijas paudušas, ka siltu maltīšu pieprasījums ir pieaudzis, tādēļ fonda atbalsts energoresursu rēķinu nomaksai veicinās labdarības virtuvju darbību, kā arī dos pārliecību, ka trūkumcietēji varēs turpināt saņemt ikdienas silto maltīti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizācijas varēs saņemt finansējumu, sākot ar pieteikuma iesniegšanas mēnesi līdz programmas darbības beigām – 2023.gada 31.maijam, taču pieteikties atbalstam var jebkurā laikā līdz 30.aprīlim. To var izdarīt, nosūtot uz fonda e-pastu “office@teterevufonds.lv” aizpildītu pieteikuma anketu. Tā pieejama vietnē “www.maizesrieciens.lv”.

Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina piešķirt arī iepriekš izsludināto atbalstu labdarības virtuvju remontam un aprīkojuma iegādei.

Mecenāti Boriss un Ināra Teterevi 2010.gadā nodibināja ģimenes labdarības fondu, lai atbalstītu izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicinātu kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.