Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Braukšanas maksas atvieglojumi skolēniem vasaras brīvlaikā

Visiem skolēniem braukšanas maksas atvieglojumi pilsētas sabiedriskajā transportā tiek piešķirti mācību gada laikā, taču Jelgavas pašvaldības saistošie noteikumi paredz, ka skolēniem, kuri brīvlaikā ir iesaistīti mācību procesā, interešu izglītības nodarbībās vai vasaras nodarbinātības programmā, atvieglojumus piešķir arī vasaras brīvlaikā, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atvieglojumi tiek piešķirti, pamatojoties uz izglītības iestādes vadītāja rakstisku iesniegumu.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem 1.–8. un 10.–11. klašu skolēniem mācību gads noslēdzas 31. maijā, 9. klašu audzēkņiem – 14. jūnijā, bet 12. klašu beidzējiem – 21. jūnijā.

Tie skolēni, kuri būs iesaistīti vasaras nodarbinātības programmā, interešu izglītībā vai mācību procesā, Jelgavas pilsētas sabiedriskajā transportā varēs saņemt braukšanas maksas atvieglojumus: ne vairāk kā divus bezmaksas braucienus dienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kā arī pilngadību sasniegušiem bērniem bāreņiem līdz 24 gadu vecumam, kuri mācās Jelgavas pašvaldības izglītības iestādēs, pilsētas sabiedriskajā transportā tiek piešķirts atvieglojums ne vairāk kā pieci apmaksāti braucieni dienā visu gadu.

Ja skolēns, kuram nepienākas iepriekš minētie braukšanas maksas atvieglojumi vasaras brīvlaikā, vēlas izmantot Jelgavas pilsētas skolēna apliecību norēķiniem autobusos, tajā var ielādēt arī abonementu 10, 20, 40 vai 60 braucieniem. Abonementa braucienus var iegādāties un papildināt “Jelgavas autobusu parka” mājaslapā www.jap.lv, Jelgavas un Ozolnieku pasta nodaļās un Jelgavas autoostā.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.