Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bruņotie spēki līdz nākamā gada martam turpinās sniegt atbalstu vakcinācijas pret Covid-19 nodrošināšanā

Zemessargi un karavīri organizēs iedzīvotāju plūsmu pie vakcinācijas centru ieejas un vakcinācijas centros, kā arī sniegs atbalstu vakcinēto personu novērošanā uzreiz pēc vakcinācijas.

Lai arī turpmāk sekmīgi noritētu vakcinācijas centru darbība un individuālas vakcinācijas vizītes, armija turpinās sniegt nepieciešamo atbalstu Veselības ministrijai un Nacionālajam veselības dienestam vakcinācijas pret Covid-19 procesa organizēšanā visos reģionos līdz 2022.gada 1.martam, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbalstam vakcinācijas centros un individuālo vizīšu norisei tiks iesaistīts personāls no vairākām Nacionālo bruņoto spēku regulāro spēku vienībām – Nodrošinājuma pavēlniecības, Mācību vadības pavēlniecības, Štāba bataljona, Jūras spēkiem, Gaisa spēkiem un Militārās policijas, kā arī no Zemessardzes.

Zemessargi un karavīri organizēs iedzīvotāju plūsmu pie vakcinācijas centru ieejas un vakcinācijas centros, kā arī sniegs atbalstu vakcinēto personu novērošanā uzreiz pēc vakcinācijas. Tāpat vismaz līdz 1.martam tiks nodrošināts arī nepieciešamais personāls un transports, lai sekmīgi veiktu individuālas vakcinācijas vizītes Latvijas pašvaldību lauku teritorijās.

Vakcinācijas centros vienā dienā tiks iesaistīti līdz 100 zemessargiem vai karavīriem. Savukārt atbalstam vakcinētāju brigāžu transportēšanai, veicot individuālas vakcinācijas vizītes lauku teritorijās, Nodrošinājuma pavēlniecība diennaktī nodrošinās piecas apvidus automašīnas ar autovadītājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja būs nepieciešams, tad arī Zemessardze nodrošinās vēl piecas apvidus automašīnas ar autovadītājiem vakcinācijas brigāžu transportēšanai.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.