Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Būs sportisks pasākums ģimenēm ar bērniem “Heijā, heijā, pulkā nāc!”

3. decembrī pulksten 12:00 Jelgavas sporta hallē notiks ikgadējais sporta pasākums ģimenēm ar pimsskolas un sākumskolas vecuma bērniem “Heijā, heijā, pulkā nāc!”. Dalība pasākumā ir bez maksas un iepriekšējas pieteikšanās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dalībniekus aicinām ierasties jau no pulksten 11:30, jo pulksten 12:00 visus aicināsim uz kopīgu iesildīšanos,” aicina Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko, piebilstot, ka dalībnieki aicināti tērpties ērtā apģērbā un obligāti ņemt līdz maiņas apavus.

Pasākums “Heijā, heijā, pulkā nāc!” būs iespēja visai ģimenei – gan bērniem, gan vecākiem – kopā piedalīties sportiskās spēlēs un atrakcijās. Hallē būs izvietotas desmit dažādas stacijas, kurās būs jāizpilda kāds uzdevums. “Lai saglabātu pārsteiguma efektu, atklāsim tikai divus no gaidāmajiem uzdevumiem – šķēršļu josla un piku mešana mērķī,” ieskicē A.Fomenko, uzsverot, ka visi uzdevumi būs piemēroti bērniem līdz desmit gadu vecumam.

Pasākuma mērķis ir piedāvāt ģimenēm ar maziem bērniem iespēju pavadīt kopā laiku sportiskās aktivitātēs, tāpēc rezultāti netiks mērīti un vērtēti – par izpildītu uzdevumu dalībnieki savā dalības kartē saņems zīmogu. Uzdevumu stacijas varēs apmeklēt jauktā secībā, bet galvenais ir paveikt visus desmit uzdevumus. Pasākuma noslēgumā dalībnieki, kuri būs izpildījuši visus uzdevumus un sakrājuši desmit zīmogus, saņems saldas pārsteiguma balvas. Plānotais pasākuma ilgums ir divas stundas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu “Heijā, heijā, pulkā nāc!” rīko “Sporta servisa centrs”.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstpilsētas pašvaldības iestāde Sporta servisa centrs

Foto: Sporta servisa centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.