Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Četri iemesli, kāpēc savu instrumentu klāstu papildināt ar akumulatora ripzāģi

Foto: Pexels.com / cottonbro studio

Ja āmurs, urbjmašīna un slīpmašīna (tautā zināma arī kā fleksis) ir instrumenti, kas atrodami lielā daļā mājsaimniecību, ripzāģis reizēm tiek nepelnīti aizmirsts. Taču tā tam nevajadzētu būt, jo ir virkne darbu, kuru paveikšanā šis instruments ir lielisks palīgs. Lasiet un uzziniet, ar kādām priekšrocībām izceļas tieši akumulatora ripzāģis, un kāpēc to ir vērts iegādāties!

1. iemesls: iespēja paveikt ļoti dažādus darbus

Nepieciešams precīzi sazāģēt dēļus jaunam grīdas segumam? Varbūt vēlaties ātri pārzāģēt plastmasas caurules, lai uzceltu pusapaļu siltumnīcu? Ripzāģi šiem un daudziem citiem darbiem ir perfekti piemēroti, jo ar to palīdzību iespējams veikt ļoti precīzus, taisnus griezumus, turklāt ir ripzāģu modeļi, kuriem var pielāgot zāģēšanas leņķi.

Domājot par ripzāģiem, prātā parasti nāk dažādu kokmateriālu zāģēšana, tomēr šis instruments ir krietni daudzpusīgāks. Ar ripzāģiem iespējams zāģēt arī plastmasu, metālu, betonu, flīzes un ķieģeļus – atliek vien iegādāties pietiekami jaudīgu modeli un konkrētajam materiālam piemērotu zāģripu.

2. iemesls: ērta strādāšana teju jebkur

Ripzāģi un citi instrumenti darbojas vai nu ar pieslēgumu elektrotīklam, vai ar akumulatoru. Ierīces, kuras tiek pieslēgtas pie elektrotīkla, izceļas ar kādu visai būtisku trūkumu – darbošanos apgrūtina vads, turklāt šis aspekts ietekmē arī drošību. Akumulatora ripzāģis darbojas ar uzlādējamu akumulatoru, tāpēc par vadiem varat aizmirst. Tas ne vien atvieglo zāģēšanu, bet arī ļauj ierīci ātri un ērti paņemt līdzi jebkur. 

Šis ir īpaši būtisks ieguvums vietās, kurās nav pieslēguma elektrotīklam, piemēram, zem klajas debess vai ēkā, kura vēl tikai top. Pirms akumulatora ripzāģa iegādes gan jāpārliecinās, vai tā komplektācijā ir iekļauts lādētājs un akumulators/-i. Ja ripzāģi grasāties izmantot intensīvi, ieteicams iegādāties vismaz divus akumulatorus, lai darbus nepārtrauktu piespiedu pauzes akumulatora uzlādei.

3. iemesls: akumulatora ripzāģiem ir kompakts izmērs, un tie sver maz

Foto: Unsplash.com / George Pastushok

Vairāki zāģu veidi (motorzāģi, Alligator tipa zāģi u. c.) mājoklī var aizņemt visai daudz vietas, nemaz nerunājot par stacionārajiem zāģiem. Akumulatora ripzāģi turpretī izceļas ar nelielu izmēru, kas tos padara ne vien ērti uzglabājamus, bet arī ātri un vienkārši pārvadājamus un pārnēsājamus. Ērtākai ripzāģu uzglabāšanai un pārvietošanai lieti noder konkrētajam modelim piemērots koferis, kurā atradīsies vieta arī lādētājam un akumulatoram. Gan Latvijā, gan citviet pasaulē iecienītais zīmols DeWALT piedāvā akumulatora ripzāģu komplektus, kuros šāds koferis jau ir iekļauts.

4. iemesls: kvalitatīvs akumulatora ripzāģis ne vienmēr maksā dārgi

Lielākoties instrumentu un arī citu preču cena lielā mērā nosaka to efektivitāti un kvalitāti, taču labus akumulatora ripzāģus ir iespējams iegādāties par patiešām draudzīgām cenām. Piemēram, jau pieminētā zīmola DeWALT klāstā atrodami vairāki ripzāģi, kuru cena nepārsniedz 250 eiro robežu (bez akumulatora un lādētāja).

Esat sapratis, ka arī jums pienācis laiks iegādāties kvalitatīvu ripzāģi, turklāt vēlaties to saņemt pēc iespējas ātrāk? Tādā gadījumā aplūkojiet plašo internetveikala Egotus.lv klāstu vai apmeklējiet veikalu klātienē Rīgā, Ulbrokas ielā 42G – šeit atradīsiet daudz un dažādus DeWALT akumulatora ripzāģus un visu pārējo, kas nepieciešams kvalitatīvam darbam!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.