Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

CSDD Jelgavā piedāvā bezmaksas konsultācijas ziemas braukšanā

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) Jelgavā rīko bezmaksas konsultācijas braukšanai ziemā, kurās no 23. līdz 26. februārim sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis” jelgavniekiem piedāvā uzlabot savas braukšanas iemaņas ziemas apstākļos, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

CSDD aicina interesentus pieteikties konsultācijai. Dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. 

Jelgavā konsultācijas notiks sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”, Aku ceļā 1. Konsultāciju laiki: ceturtdien, 23. februārī, – pulksten 12, 14 un 16; piektdien, 24. februārī, – pulksten 12, 14 un 16; sestdien, 25. februārī, – pulksten 11, 13 un 15; svētdien, 26. februārī – pulksten 11, 13 un 15.

Vienas konsultācijas aptuvenais ilgums ir pusotra stunda. Pieteikties konsultācijai var, zvanot pa tālruni 26553336.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbībā drīkst piedalīties ikviens autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

Konsultācijas ziemas apstākļos CSDD autovadītājiem nodrošina jau kopš 2015. gada un šajā laikā individuālās braukšanas prasmes uzlabojuši vairāk nekā 5000 autovadītāju. Konsultācijas autobraucējiem tiek nodrošinātas bez maksas un tās tiek finansētas no Ceļu satiksmes drošības padomes līdzekļiem.

CSDD informē, ka pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Uzņemtie foto un video materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Ierodoties uz pasākumu, jūs apliecināt, ka jums pret to nav iebildumu.

Foto: VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.